kartica problem-gdje kupiti ovaj dio

kartica problem-gdje kupiti ovaj dio

Član
rijec je o kljuc-kartici od auta i int. me sta je zapravo ovaj dio i gdje bi mogao kupiti, ovo na slikama se vidi znaci ovaj crni krug sa namotajima bakra ? bio sam u rs electronic na dobrinji i nemaju ...




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
nisam vidio na m.dvoru... pogledat cu

a jeste od renoa a ovo mi je rezervna al nije radila kako sam auto kupio, radi otklj-zaklj. al kad je ubacim pise samo "please insert card" ... do citaca nije jer ova druga radi normalno, pa sam je otvorio i vidio da su ovi namotaji bakrene zice prekinuti pa se nesto zainatio da to pravim :D ... Majstor jedan mi rece da se moze napraviti i da je 150 KM i ok ne ulazim u njegov posao i cijenu al kad sam pitao da mi objasni sta je otislo sve poceo je supljirati i pricati o tipkama da ih nikako nema itd.. uglavnom pricu koja nema veze s mozgom i kad sam mu objasnio i pokazao da tipke rade on samo usutio ... sve to je ispricao kako bi mi docaroa DA TREBA POLA DIJELOVA ZAMJENITI da bi radila i da opravda tu cijenu od 150 ... :lol:
 
Član
moja djevojka vozi megana II i imala je problema sa tim karticama. njen stari je nasao nekog majstora u kiseljaku, i popravio je to al mislm da je uzeo poprilicno para. u servisu su trazili 250 km za jednu 'praznu' karticu plus programiranje
 
Član
Posto imas ispravnu karticu nemoj se cimati oko toga... Ne znam dali ti taj moze popraviti da ponovo profunkcionise ali sumnjam,renoova elektronika je cudo... Cim je to simens pravio to ne moze biti dobro :D
 
Top