Karirano platno

Karirano platno

Član
Pozz,

U potrazi sam za kariranim platnom za nebo, (nesto tipa GTI).
Nešto u ovome fazonu :cool:
miphys.jpg

Da li neko zna gdje ima ili da se moze poručiti takvo platno ?
:icon_question::icon_rolleyes::icon_question::icon_rolleyes:
Unaprijed zahvalan!
 
Član
Da ne otvaram raja drugu temu trazim ja ovo platno pa ako ima neko da zna gdje,kako,i kontakt broj bio bih zahvalan..!!
 
Član
Nadjite nekoga iz Car trima ili preventa, imaju oni toga koliko hocete. Neko ko radi u magacinu moze nabavit koliki god komad hocete. Ja sam imao semu za to i davao sam to mnogim forumasima za jako pristojnu cijenu, dok me poslije isti ti nisu prozvali lopovom, cast izuzetcima. Nakon toga mi vise ne pada na pamet da ikome izadjem u susret sto se toga tice
 
Član
Ako ima jos neko da ponudi ili da ima neki kontakt broj neka javi posto trazim to platno ali mi se stvarno ne daju neke smijesne cijene , nije Alkantara neka pa da bude preko 50KM ili prava koza..
 
Legend
Ovo je sto je meni ostalo od Armina, ima jos nesto sitno..

Ja sam iskreno takodje mislio da nabavim od nekog iz preventa, ali buduci da su bas ofirno krali taj materijal, i da su do sada prevent grupacija 3x mjenjala zastitarsku agenciju koja radi na , izmedju ostalog i nadgledanju sta se unosi i iznosi.. vjerujem da vise nije tako lahko iznijet taj materijal, a samim tim mu i cijena ide vrtoglavo gore..

Ja sam nesto podjelio, nesto prodao, ugl ima jos par kvadrata sto je ostalo kod mene i kolege, pa kome bude trebalo dog cemo se :)
 
Član
Znam da je tema starija ali nisam htio da otvaram novu jer mi je potrebno ovo platno ako neko zna gdje ili od koga mogu nabaviti bio bi zahvalan.
 
Član
Znam za tahira cisto sumnjam da ce mi htjeti prodati materijal samo bez usluge. Ali javio sam mu se svako
 
Top