kapi ulje, pomoć

kapi ulje, pomoć

Član
Imam passata 1.9tdi 98 godina i pronasao sam malo ulja ispod podrucja motora, ne mogu vidjet od kud kapi jer je ispod zaštitna plastika a motor je zbijen i ne moze se vidjet od gore, pošto je nova godina i ne rade mehaničari zanima me smijem li vozit auto, i šta mogu očekivat koji kvar i koja cijena popravka, hvala unaprijed
 
Član
hvala puno na odgovoru, nisan bio u mogućnosti provjeriti od kud to ulje dolazi, glavno je da znan da mogu vozit uz oprez, jer mi je auto potrebno za posao jer se s mercedeson ne usudin izać s parkinga
 
Član
Semering na radilici naprijed ili nazad, dihtung kartetra, seraf na karteru za uspustanje, filter ulja, hladnjak ulja, semering bregaste,oduska motora, cijev sa sliva turbine, dolaz na turbinu, senzor pritiska ulja itd itd itd, tuda ti sve moze curiti ulje pa da ti se sljeva niz motor i da ti dole kapa...
 
Član
Bio sam na servisu, navodno je otišao dihtung poklopca ventila, pa ćemo u ponedjeljak zamijenit to, zadnje amortizere, zadnja kliješta , ulje i filtere
 
Član
Taj dihtung sam mijenjao sigurno svakih 5 mjeseci sve dok nisam otisao u Nipex, VW zastupnistvo i kupio orginal.
Ovi dihtunzi sto sam u motorexu kupovao puste ulje za kratko vrijeme, a ja kao hocu da mi je motor uredan.
 
Član
Stavio sam sad neki zamijanski dihtung i ne kapi više, prokapi li opet pravac ovlašteni
 
Top