Kao U Akcionom Filmu Evo Sta Se Dogodi Kada Automobilom Naletite Na Otvoreni Saht

Kao U Akcionom Filmu Evo Sta Se Dogodi Kada Automobilom Naletite Na Otvoreni Saht

Član
U Doboju su za jednu nocu poskidali skoro trecinu sahtova, u svakom tom sahtu stoji grana. Neki dan sam pricao sa ljudima sa Carsije kao skontala je zandarmerija ko je to odradio, da stvar bude gora niko nikad zbog toga nije najebo a da ja znam znaci svake godine neko konstantno marnjava sahtove. Nebi me cudilo da je to neko odradio pred izbore pa ce reci evo rijesili smo problem, ako se skine grana sa sahta neko ce upast ja autom garant necu jer nisu toliko veliki ako ima grana ili neki kolac postoji velika mogucnost da sjebem svoje ili tudje auto. Sto je jos gora stvar rasvjeta ne radi, ti sahtovi su najveca opasnost za bicikliste i pjesake u mahali od kad je moj djed doselio u nju 1964 i asfalt kad je malo kasnije prosao nikad ali nikad ekser jedan falio nije, od 2000 na ovamo prvu su jebavali ulicnu rasvjetu neko odvrne osigurac pa su jebali glavni trafo za komplet naselje od par hiljada stanovnika, eto neku vece su skinuli prvi put za 30-40 godina od kad je asfalt prosao i saht. Nzm samo kud ovo vodi tacno ce raji prekipit pa ce morat cuvat strazu ko Crnci u Americi sto su radili ovo vise nikud ne vodi jbt poginut zbog necije gluposti i opet da tuzis koga i kome, N.N lica koja su poznata ili nisu al nikad najebat nece il da tuzis zandarmeriju sto ne rade svoj posao il opstinu sto nece da plati postavjanje jebenih sahtova i varenje istih pa nek ga onda majci odnese. Bolje ih fino sve povarit ako bude kakvo sranje isjec i ponovo navarit nego ovako raja ide i uzima kad kome sta treba, jos ce iz avlija pocet skidat.
 
Top