Kao U Akcionom Filmu Evo Sta Se Dogodi Kada Automobilom Naletite Na Otvoreni Saht

Kao U Akcionom Filmu Evo Sta Se Dogodi Kada Automobilom Naletite Na Otvoreni Saht

Član
</div>
<div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/zPJ9S5nZx3s" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zPJ9S5nZx3s" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div><p>U Rusiji nemar radnika javnih radova očigledno ne poznaje granice.

</p><p>Evo &scaron;ta se dogodi kada automobilom, u ovom slučaju Land Rover
Freelanderom, naletite na otvoreni &scaron;aht.</p>

<p> Izvor: Tportal.hr / Youtube.com</p>

<div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/LmWVnf5tdWg" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LmWVnf5tdWg" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div>

<br />


<br />
 
Administrator
u jbt, glavu izgubiti zbog kretena... Interesuje me koliko je kod nas bilo saobracajnih nesreca, zato sto fale poklopci sahtova, jer nekom majmunu je bolje ukrasti poklopac i prodati u staro zeljezo za par km, nego da ukljuci mozak i razmisli hoce li tu neko ne daj Bože nastradati:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Na ovom drugom snimku ko da ima poklopac, ali aman kao da je od stakla:lol::lol:
A kad pauziras, fino se vidi da je saht izmedju tockova, tak' da, ovde se nesto ne poklapa. Mozda je do mene, do mojih ociju ali meni tako izgleda.
 
Administrator
i ja sam primijetio da na drugom ima poklopac:icon_confused: Jedino da poklopac nije pritisak izbio i to se desilo:icon_confused:
 
Član
Varka :) Pogledajte drugi klip prije nailaska Dzipa, :) Saht postoji vec se nesto desilo sa poklopcom pa je poklopac digao u zrak dzip :)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
u jbt, glavu izgubiti zbog kretena... Interesuje me koliko je kod nas bilo saobracajnih nesreca, zato sto fale poklopci sahtova, jer nekom majmunu je bolje ukrasti poklopac i prodati u staro zeljezo za par km, nego da ukljuci mozak i razmisli hoce li tu neko ne daj Bože nastradati:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


Vecini naroda 200KM nije bas par maraka. Nije da odobravam to, ali samo kazem da je narod na ivici prezivljavanja i kradu od onih sto njima dusu ukradose.
 
Prije 5-6 godina na Krojcici jedno vozilo je krovirano zbog poklopca sahta, kojeg su levati ukrali..Covjek se vracao iz trece smjene naleti na saht i krovira se..
 
FlamingO je napisao(la):
Varka :) Pogledajte drugi klip prije nailaska Dzipa, :) Saht postoji vec se nesto desilo sa poklopcom pa je poklopac digao u zrak dzip :)

Nema poklopca...pogledaj ti malo bolje...vec je stavljena kao neka mreza preko!;)
 
Administrator
Robert je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
u jbt, glavu izgubiti zbog kretena... Interesuje me koliko je kod nas bilo saobracajnih nesreca, zato sto fale poklopci sahtova, jer nekom majmunu je bolje ukrasti poklopac i prodati u staro zeljezo za par km, nego da ukljuci mozak i razmisli hoce li tu neko ne daj Bože nastradati:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


Vecini naroda 200KM nije bas par maraka. Nije da odobravam to, ali samo kazem da je narod na ivici prezivljavanja i kradu od onih sto njima dusu ukradose.


Neka ukrade jedan poklopac i nek krene sutra dan po drugi i nek prodje tom ulicom, i upadne u isti saht sa koga je ukrao poklopac i nek slomi i ruke i noge ili nek se prevrne sa kolima, pa mu nikad nece pasti na pamet da ponovo ukrade:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
@ TROUBLE_MAKER U pravu si naka mreza stoji preko ..al nikako tockovima nije naisao preko sahta :icon_confused:
 
Legend
a u pm sta uradi od auta ...... u cazinu je prije par god nekoliko narkića kralo poklopce sahtova pa nosilo da se proda na otpad , sreca ovo se nikom nije desilo
 
BHT Ovisnik
u petak vecer oko čelebića,sva sreca slucajno se primakao suprotnoj traci,do linije,kad pogleda u mojoj traci uz kraj trake otvoren šaht promjera nekih pola metra,netko valjda digao,sreca ne naiđe na njega,glavu izgubitik
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Udario je zadnjim lijevim tockom, zato ga je i bacilo!

Pogledaj vise puta zaredom.... Da je nagazio na ovu resetku, vjerovatno bi je deformisao..... ali posle prevrtanja primjetices da je ta resetka pricvrscena na nesto nalik felgi...tako da je to zajedno za resetkom izletilo iz rupe....kao drugo morala bi biti velika brzina a i opet ne znam po kojem zakonu fizike bi se ovako dzip odbio, jer morala je biti bas velika sila da odigne dzip ovoliko, da je uletio prednji tockom pa da se nagne pa ajd, ali zadnjim, a i da je zadnjim sumnjam da ga opruga ili sta li vec moze ovako ispaliti, a kao trece u trenutku kad je dzip odbacen moze se primjetiti da neka prasina ili sta li vec izlece iz rupe prema gore.... Jedina mogucnost je da je ispod pukla neka cijev pod pritiskom, neka detonacija ili sl.... a da mu je tocak uletio u rupu i da se prevrno, ne znam, cisto sumnjam prosto ne vjerujem :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Top