Kamenac na auto laku

Kamenac na auto laku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ovako .. Prijatelj mi ima Fiat Tempru i veliki problem sa kamencem koji je zahvatio cjelo auto ...

Auto je kupljen od nekog pomorca koji ga nije baš mnogo koristio pa je razlog kamenca očit ..

Evo par slika na kojima se sve ljepo vidi :



Sad trebalo bi mi par savjeta .. Zanima me dali je pametno obrusiti te djelove sa nekim laganim vodobrusnim , pa mozda poslje toga ispolirati (kakve paste , malo jace itd. ) i tako ..

Hvala unaprijed !
 

MTR

Član
3M pasta u ruke i polako , prvo gruba pa onda fina , cijeli dan vrti , mozes i napolju kod vas je fino vrijeme :D

trosak 100 KM = koliko je to kuna ? valjda 350-400 , i fino ti ostane pasta za ubuduce
 
Član
imaju sredstva kad malo zahvati ali ovde je cini mi se sve otislo u tri lijepe
vrag je taj kamenac pogotovo ako je duze izlozeno djelovanju istog..
 
Član
Znaci nista od nekog lakšeg vodobrusnog pa lagano to probat uklonit i dna ispolirat ps. poliracemo onom spravom za poliranje pa udrit malo vecu brzinu , mozda pomogne :D

A za vrijeme sta kazes , pada kiša trenutno , nije hladno al svejedno nemoze se ... :)
 
Član
Ja sam sa svog pasata skinuo kamenac sa mr.muscolo :) ili je bio onaj drugi neki za kamenac sto reklamiraju na tv-u.
Razrijedio ga u toploj vodi polio i sve spalo.. bez grebanja bez icega.. a onda ispolirao..
 
Član
Nije bas toliko, manje ali isto ti je.. samo razrjedi vidjeces kako spada kao led sa lima..
Probaj manjom spuzvom umoci i nanesi pa vidi kako silazi.. a odma vodom sapiraj..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top