kakvi su zvucnici??

kakvi su zvucnici??

Posto vidim da niko nece da odgovori na post sto sam pitao u sitnim pitanjima oko zvucnika moram napravit novu temu zbog tog istog pitanja,a ono glasi,kakvi su zvucnici cruch,na prednjoj strani pise fat boy,nudi mi jedan lik takva dva zvucnika u kutiji i pojacalo od 1 kw,zna li ko kakvi su zvucnici,kako udaraju,koliko su rms,i moze li to pojacalo od kilowat gurat ta dva zvucnika da to bude extra nesto??
 
nasao sam na netu isti takav zvucnik,pise 1600 wati/800 rms,15-ka..moze li pojacalo od kilowat gurat takva dva zvucnika?znaci ispadne 1600 rms dva zvucnika..
 
Član
Imao sam ista dva crunch fatboy u istoj kutiji, zapravo i ne pisu modeli niti jacina na njima, samo crunch fatboy i kao neki plavi trokut u sredini. Zvucnici solidno udaraju i rekao bi da su negdje oko 200-250 rms-a jer nije neki proizvodjac, niti su SPL serija za takmicenja, ali za svakodnevno slusanje su solidni
 
Imao sam ista dva crunch fatboy u istoj kutiji, zapravo i ne pisu modeli niti jacina na njima, samo crunch fatboy i kao neki plavi trokut u sredini. Zvucnici solidno udaraju i rekao bi da su negdje oko 200-250 rms-a jer nije neki proizvodjac, niti su SPL serija za takmicenja, ali za svakodnevno slusanje su solidni
ehh isto tako i na ovim pise drug,nema nazad nikakve oznake na zvucniku,a povelik im je magnet,i imaju dosta one gume na zvucniku..ahaa znaci dva takva oko 1000 rms..ma to je samo da slusam,kakva takmicenja,kakvi bakraci :D hvala drug na inf..
 
Član
15315 (2)dd.jpg asdas.jpg

Evo to su ti sto sam imao, sad imam samo jedan crunch i u losem je stanju i imam pioneer 10tku 2500w 800rms koji ima duplo veci magnet i namjenjen je za takmicenja
 
kakvo je to pojacalo od 1kw, napisi model pa da i za njega nadjemo info koliko je zapravo jako
ja sam davno imo neko pojacalo Toxic pise kao 1600w, poveliko, ja ga otvorim i vidim 2 plocice na 2 kraja a u sredi mozes lopte igrat, samo ga dzabe napuhali :D:D
a ustvari je imo oko 300 rms na bridge :D
 
Top