Kako zastiti garazu

Kako zastiti garazu

Član
Par stickera na garazu i stavis 2-3 bureta plava sa stickerima ispred garaze i u garazu i napunis ih rakijom :D To ce jako dobro da zastiti garazu od provalnika :D

G3519.png


poison.png

4348.jpg


K2328.png


toxic-sign.jpg

i par objesis na ogradu oko garaze :D
TSC1187W.jpg


20836-2T.jpg


Mozda ces imati inaspekciju ubrzo ali ce garaza biti sigurna i otkljucana :D
 
Zasto ne stavis slike od vrata, mozda nekom od forumasa padne nesto zanimljivo na pamet sto bi se moglo odraditi da smanjis mogucnost provale, ili bar da njemu uzme vrijeme dok to sjebe ;). (Zamisli provalnik je clan foruma i ti ovako javno otkrijes sta ga ceka :D )
 
Član
Evo ti nesto dobro.Kupis one senzore za automatske sijalice i postavis ih da gledaju na vrata oni svaki pokret biljeze onda jos kupis obicno zvonce kucno koje postavis u kucu,sve spojis kablovima i imas alarm,a to ti svaki elektricar postavi za 10 minuta sad ne znam koliko su ti senzori,ali se to cini kao najlakse
 
Struja zakon, znam covjeka kojem su obili garazu i odnjeli sav alat, a covjek imao alata kao automehanicar. I uzme fino iz kuce provede zicu do garaznih vrata, stavi nekakav sklop i kad se vrata zatvore taj sklop ostvari kontakt, stavi prekidac u kuci da moze paliti i gasiti struju. On moze to jer ima licno dvoriste pa ko se opekne, opekao se. A nije stavljao nikakve znakove da je struja u vratima. Tako da ko dodje da ukrade auto ili alat imat ce dobru zabavu :)
 
Član
Ja sam na vikendici na garazi zavario kocku, gdje ide katanac
znaci kocka, unutra su ona dva pipka gdje katanac prolazi, a odozdo je suplje
katanac se moze zavuci, pajser ili nesto drugo da ga otkine-NEMA SANSE
kupis katanac s ludim kljucem, da moze uci unutra u tu kocku i zakacit se i vozdra svima
znaci, na vrata koja se prva otvaraju, zavaris kocku i probusis pravougaonu rupu sa zadnje strane da moze proci ono od katanca na vratima "koja ostaju"
dimenzije su otprilike, visina 8-10 cm, sirina isto tako nekako, dubina 4-5 cm
zavisi od katanca
imam dvije garaze, prije su ih obijali, s tim jos nikad, cackali su par puta
ispod katanca imam standardnu bravu koja je u vratima
 
zar su poceli i garaze obijati u Kladnju?
I stale i kuce i garaze, ma ljudi nose sve. Sinoc mi u dajdze obili garazu, sa sreca pa ih je valjda neko uplasio il nesto, pa su pobjegli, ukrali samo busilicu.
Ja sam na vikendici na garazi zavario kocku, gdje ide katanac
znaci kocka, unutra su ona dva pipka gdje katanac prolazi, a odozdo je suplje
katanac se moze zavuci, pajser ili nesto drugo da ga otkine-NEMA SANSE
kupis katanac s ludim kljucem, da moze uci unutra u tu kocku i zakacit se i vozdra svima
znaci, na vrata koja se prva otvaraju, zavaris kocku i probusis pravougaonu rupu sa zadnje strane da moze proci ono od katanca na vratima "koja ostaju"
dimenzije su otprilike, visina 8-10 cm, sirina isto tako nekako, dubina 4-5 cm
zavisi od katanca
imam dvije garaze, prije su ih obijali, s tim jos nikad, cackali su par puta
ispod katanca imam standardnu bravu koja je u vratima
Skontao sam te kako treba, sutra cu to uraditi, Stavio sam danas jedan ruski katanac, debljina cijevi oko 1,5cm, e ako ga odvali jbg.
 
Top