kako zasarafit felge??

kako zasarafit felge??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako..*ebe me nestoo.. onaj kljuc za odvrrtanje felgi sto ide u obliku slova L mi nikako nemoze stari u one 4rupe gdje idu sarafi od felgi..nemogu nikako s njim zavrnuti sarafe,valjda siroko pa nemoze... pa me interesuje hocul moci zavrnuti s onim kljucem sto imaju 4 sto je u obliku krsta...ili dajte posavjetujte me kako cu zavrnuti felge ovako s ovim nemoze..bem ga
 
Član
mislis? il je kod njih isto sranje...ako jest da djaba nevozim meni je to s drugom 10min. posla....necu da mi nesto vulkanizer pametuje "aj nemoze ovaj aj nemoze onaj,nemogu ti ja to odvuci nekom drugom"...nemam vremena za gubljenje kontam felge zavrnut u ponedjeljak ujutro aa na posao valja u 1..pa nebi da zakasnim na posao;)
 
Član
Kupis kljuc u Robotu ili negdje drugo, 15 KM, da ti je vanjski dio okrugli, ovakav sa slike i nemas problema.

65923.jpg
 
Član
eh eh to bi odgovaralo...bem ga jel imaju vulkanizeri to da mogu slobodno odnijeti u ponedjeljak, pa cu sebi pod hitno kupiti da imam...
 
Član
Elmire koji si ti indijanac :D da, 90% da bi mogao s krizem, tj. "onaj s 4", i brumov prijedlog ti je ista stvar, ili u krajnjem slucaju gedora 19 (ili 17, ne znam koje sarafe imas) i mirna bosna.
 
Član
ali ja mislim da je i u onog s 4 i u ovog mog isto ide onaj gore djavo sto se s njim sarafi felga(sto saraf udje u njega..ma neznam se izraziti kad sam ko sto kazes indijanac...jos samo onda trebam nabavit taj s 4 i probat..ako nemogne onda pravac vulkanizeru pa nek on to,mada sam sebi rekao nikad vise vulkanizeru u travnik ali sta cu necu imat drugog izbora...vulkanizeri i ljubaznost 0 bodova al etttt..
 
Član
INDIJANCI IZ GANDIJEVE ULICE!!!!!!!! :D

Duga prica :D

@elmir, ako ti je kljuc kao moj iz Brava, dakle nije zaobljen na kraju (gdje ide na saraf) nego je sestougao, radi toga i ne moze uci u rupu. Ako ti stane obicni saraf u tu rupu, i ima jos mjesta oko njega da se navuce kljuc, onda ti je rjesenje ili ovo sto je brum postavio, ili najobicnija gedora 17 ili 19, zavisno od godista ti bravasa.
 
Član
skontao sam:cool::cool: VALJDAAAAA:lol::lol: nije zaobljen na kraju(gdje ide na saraf) a jel onaj kljuc s 4 zaobljen..ako jest onda samo naci kljuc i ettt...u ponedjeljak ujutro po prstenove za fele i udri po postavljanju felgi i slikanju da postavim na forum da vam pokazem kako auto placeee za oprugama...ali finansije jos nedozvoljavaju jbg...bice i one nekad..:cool:
 
Član
Onaj s 4 je zaobljenih ivica, i on mi je uspijevao "uci" tamo gdje fabricki od Tipa (takodje zaobljen, ali debeo) nije mogao.

Kljuc imas po svim merkatorima, fisevima i fazonima, i vecini benzinskih pumpi (15-20 km). Mozes na benzinskoj i namoliti da ti daju da probas, ha ja.

A za opruge, kupi rezervni set negdje za sicu, i odrezi im koji krug :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top