Kako zamjeniti zadnje unutrasnje osvjetljenje golf 4

Kako zamjeniti zadnje unutrasnje osvjetljenje golf 4

Pozz, hoce da si umjesto onih zutih sijalicica stavim led smd sijalicice za unutrasnje osvjetljenje na golfu 4, ali nikako ne mogu skinuti na zadnjoj strani auta sa lijeve i desne strane ona kucista u kojem je zarulja, to kuciste je ujedno i prekidac za paljenje osvjetljenja, ko ima golf 4 zna, na koji nacin se skida, a da nesto ne polomim, da li se skida sve ili samo onaj plasticni prekidac ? Hvala na pomoci
 
Član
iskoristi kljuc od istog auta, samo zavuci pod jedan rub i polugicom prema pod i ispadne citavo leziste, a onda onaj sredisnji dio ona plastika polako radi i na svim krajevim apoloako vuci/guraj i ispadne plastika koja sakriva sijalicu,.,
 
sema911 je napisao(la):
iskoristi kljuc od istog auta, samo zavuci pod jedan rub i polugicom prema pod i ispadne citavo leziste, a onda onaj sredisnji dio ona plastika polako radi i na svim krajevim apoloako vuci/guraj i ispadne plastika koja sakriva sijalicu,.,

sad ovo i meni treba...druze ja nisam bas dobro skontao iz ovog tvog postupka...mozes li malo detaljnije objasniti...
pokusao sam na jednoj strani i slimio onu metalnu polugicu koja se nalazi na suprotnoj strani od dzeka od struje...
i tu sam zamijenio sijalicu i nekako pricvrstio kuciste...
e sad ne bih da lomim i na drugoj strani
i ako znas kako naprijed zamijeniti unutrasnji dio ..tu mislim da ima 3 sijalice...
 
Član
Koliko se sjecam naprijed se skida samo staklo, zapnes necim sa strane koja je najbliza sajbi.
 
Top