Kako volan nastimat opcije!!!?? pomoc

Kako volan nastimat opcije!!!?? pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uzeo volan i moram neke opcije nastimat kako bi sve uredu radilo, jer kad hocu da igram sam mi ide na lijevu stranu i sam dodaje gas, ako ko zna nek mi opise bio bi mu zahvalan!!!:icon_smile:
 
TRebas ga calibrirati...Ides u Control panel - Game controlers i onda otvoris svoj uredjaj - Propertis i pise negdje Calibrate, pratis upute i nastimas i to je to...
 
BHT Ovisnik
i meni je isto tako,otiđi u upravljacku plocu i u kontrolere igre i samo ispritišći sve tipke i volan okreci na sve strane i gas isto tako
 
Član
udjem ja na to control panel, game kontrolers onaj dzojstik(ikona),idem propertis onda,onda settingis,kalibrate,ispitiscem sve sto se moze i onda idem aplly ustvari idem ok i udjem u vos akros america i djaba ne more,moze okretat ono sa volanom al ne moze gas ne moze ni mijenjat brzinu al ja nastimam da na volanu igram tu igru!!!ne znam sta mu je
 
Član
polahko....neznam kakv ti je volan al volan kao i mnogi yojsticki ima 2 lampice crvenu i zelenu kod te dvije lampice ima neke razlike....al prvo instaliras driver za volan trebalo bi da je doso....drugo momci su ti lijepo rekli control panel i tamo game controllers i tu se nastimaju tipke da rade zatim udjes u igricu ili ako je stimanje kontroli za igricu negdje u startu udjes u to podesis sta je gas sta je kocnica kao skrece i tak to....i napisi marku volana mozda sta pomogne..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top