kako vam se svidja ova maska (branik)? (peugeot 206)

kako vam se svidja ova maska (branik)? (peugeot 206)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posto planiram ugradnju maglenki, a moja prednja maska nema otvore, morao bih kupiti masku sa rupama. Trazio sam malo po ebay-u i nasao ovu za 350 maraka, (sa postarinom), pa kako vam se svidja, da cujem vase misljenje?

2yyv911.jpg


2zibn29.jpg


34pgt2c.jpg

(srebrna mreza kao na prvoj slici ukljucena)


(moj autic, reference radi):

2lmb0hg.jpg


Mislim da za 350KM ne bih nasao ni u servisu klasicnu s rupama, pa pretpostavljam da je cijena solidna.
 
BHT Ovisnik
RE: kako vam se svidja ova maska? (peugeot 206)

to je branik/spojler:D

na tom crnom izgleda fino,mada mi na sivom ne lezi nesto,moglo bi to tebi fino izgledat,a ima ti clan spico007 pravi spojlere,bolje da vidis sa njim,dobro tebi,dobro njemu,napravi ti kako ti hoces
 
Član
RE: kako vam se svidja ova maska? (peugeot 206)

definitivno ne , mogu se te pare iskoristiti u nesto ljepše za puga ;)
 
BHT Ovisnik
evo ti clan spico
http://www.bhtuning.com/spico007-u-923.html

posalji mu poruu,dogovorite se;)
 

LSD

Član
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270516947444&ih=017&category=23009&ssPageName=mem_guide:1&rd=1


15741_5517.jpg

mislim da bi trebao ici na ovaj lOok...
opet tvoje auto tvoj ukus
 
Član
ANIJE LOS AL IMA I BOLJIH ZA 206 :cool::cool:;)

Nadji neku sliku drugog koji ti bas odgovara pa odnesi tom liku nek ti uradi :cool:

Gdje se nalazi taj lik sto to radi:icon_question:
 
Fazon je u tome sto ja ne furam nikakav sport look, niti neki tuning sta ja znam, nego vise klasiku, stock. Sto jednostavnije, to bolje. Meni se onaj gornji bas svidja, samo da umjesto 2 rupe ima 1.
 
Član
Na prvoj slici super izgleda, smo sto kod tebe nece biti ni slicno tom, zato sto onaj gore na citavom autu ima neke spojlercice i vece feluge i malo spusten.
A posto ti hoces samo prednji brenik da mjenjas, onda bih ti preporucio nesto u onom fazonu sto je LSD postavio.

Ili neki komplet paket, sa spustanjem i vecim felugama.
 
Ma jok, spustanje ne dolazi u obzrir (alergican sam na recenicu "samo ga spusti i zatamni" hahaha). A vece felge takodje necu, namjerno sam kupio 14" jer sam bas njih htio. Ne volim niskoprofilne gume. Ne volim ni spojlere (sa strana ni nazad), kazem hocu sto jednostavniji look, ali da opet nije fabricki, ni sportski...
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
Fazon je u tome sto ja ne furam nikakav sport look, niti neki tuning sta ja znam, nego vise klasiku, stock. Sto jednostavnije, to bolje. Meni se onaj gornji bas svidja, samo da umjesto 2 rupe ima 1.

Pa gdje nadje onaj gore branik/spojler, ono je sve osim klasika, ne znam ja nebi ono stavio ma kakvi...

LSD sto je stavio je sasvim ok, dobro bi ti legao, ali odmah racunaj da bi trebao staviti one led/xenon farove, po meni trebao bi ga i malo spustiti jer nekako sa tim felgama izgleda...
 
Član
mislim da ti je bolje da to ne kupujes,mozda ti mogu napravit branik kakav ti hoces,ovaj mi i nije nesto posebno,ali opet vidi;)
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
Ma jok, spustanje ne dolazi u obzrir (alergican sam na recenicu "samo ga spusti i zatamni" hahaha). A vece felge takodje necu, namjerno sam kupio 14" jer sam bas njih htio. Ne volim niskoprofilne gume. Ne volim ni spojlere (sa strana ni nazad), kazem hocu sto jednostavniji look, ali da opet nije fabricki, ni sportski...

Pa posto hoces da ga zadrzis takav kakav je, ja bih ti onda preporucio, da kupis originalne maglenke od 206ice i ugradis ih u taj branik sto imas, samo izbusis rupe na mjesto gdje se nalaze na originalnom i tako da ce ti to najjeftinije biti, a auto ostati originalno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top