KAKO spustit auto ..

KAKO spustit auto ..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa da naravno on da stavi 195 40 16 nista nije dobio samo vecu felugu i smanjio profil, jer na to auto ja mislim da ide 205 40 16 bi trebale biti orignalne gume i onda bi popunio tu prazninu i auto bi onda malo vislje bilo ali onda bi bilo OK hehe ma ok nije bitno ko napise bitno je da se prob rijesi ;) evo i od mene ovde se moze vidjeti koji profil i sve velicine http://www.rimsntires.com/specs.jsp
 
Početnik
ev slika od prijasnjeg vlasnika



pogledajte sad razliku prednjih i zadnjih guma .... auto jednostavno kao da je leglo nazad ... a naprijed dignuto , kao da vozi 10 vreca kreca :lol::lol::lol:



kako ovo rijesit:icon_rolleyes::icon_question:
 

Prilozi

  • 16057_1074042790951_1822628048_163058_1608121_n.jpg
    16057_1074042790951_1822628048_163058_1608121_n.jpg
    52,5 KB · Pregleda: 129
Početnik
crvene sportske opruge su na njemu ... i jos dobio fabricke opruge za njega ...

al nist ne djeluju :icon_rolleyes:
 
jes vala lose ovako, ne znam vala, ovo meni ne izgleda naprije ko "10 centi od zemlje", prije bi reko petnestak cm.

Uglavnom, cudno da i evo sad sam malo proguglo, aman da su sve 306ice takve, nazad spustene, naprijed dignute, takav je 205 bio, sjecam ga se bas, nazad nako, naprije kozetina, glavu mozes stavit izmedju :D

Najbolja solucija gevinde pa steluj kako ti je volja, losija solucija rezi opruge, jbg
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
jes vala lose ovako, ne znam vala, ovo meni ne izgleda naprije ko "10 centi od zemlje", prije bi reko petnestak cm.

Uglavnom, cudno da i evo sad sam malo proguglo, aman da su sve 306ice takve, nazad spustene, naprijed dignute, takav je 205 bio, sjecam ga se bas, nazad nako, naprije kozetina, glavu mozes stavit izmedju :D

Najbolja solucija gevinde pa steluj kako ti je volja, losija solucija rezi opruge, jbg
jest tako izgleda na tim pugovima al i vecina starijih auta prednji... kao da ima vise mjesta...
 
Član
Skini lip, rezi opruge - ili kupi druge, ili gewinde, kako god. To sto su crvene okaci macku o rep, moguce da su recimo predvidjene za dizela, a to benzinac, i nece "pasti" koliko je predvidjeno...
 
Član
trizex je napisao(la):
Skini lip, rezi opruge - ili kupi druge, ili gewinde, kako god. To sto su crvene okaci macku o rep, moguce da su recimo predvidjene za dizela, a to benzinac, i nece "pasti" koliko je predvidjeno...

Da su za dizela više bi pao naprijed. Al naravno ima veze koji je motor pod habuom. Boja opruga ne znači apsolutno ništa...
 
Početnik
1,6 motor

Pa barem mislim da su sportske opruge , kao evo ti i ove fabricke opruge ...:icon_rolleyes:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Skini lip, rezi opruge - ili kupi druge, ili gewinde, kako god. To sto su crvene okaci macku o rep, moguce da su recimo predvidjene za dizela, a to benzinac, i nece "pasti" koliko je predvidjeno...

Da su za dizela više bi pao naprijed. Al naravno ima veze koji je motor pod habuom. Boja opruga ne znači apsolutno ništa...

Obrnuto druze, dizel je teska masina, zamisli opruge predvidjene za njegovih, lupam 200 kg, a pod haubom 1.6 sa 100 kg tezine ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top