Kako spojiti da mi rade samo mali farovi??

Kako spojiti da mi rade samo mali farovi??

Član
Htjeo bi spojiti samo male farove na masci u golfa2..da mi sluze po danu..
Da ne kupujem daylight ciganluk :cool:
Jel spajao iko...
Znaci te farove bi ja spojio na poseban prekidac ;)..jel zajebano to prespojiti :icon_question:

Znaci mali farovi su mi duga svijetla..na prekidacu kad upalim duga rade mi i mala i velika..sada samo da nekako prespojim na drugi prekidac mala da mi rade..?
 
Član
..Sto bi to radio? Mali farovi su ionako namesteni da budu kao duga svetla...neko bi pomislio da imas problema sa strujom :lol:
 
Član
Ne cini to, tako kako je sasvim je normalno i fabricki. A ukoliko opet zelis da spojis kako si zamislio samo dovedi plus sa nekog prekidaca na farove koje hoces paliti minus je vec prisutan i onda pali i gasi kako zelis ;)
 
Član
Twister je napisao(la):
..Sto bi to radio? Mali farovi su ionako namesteni da budu kao duga svetla...neko bi pomislio da imas problema sa strujom :lol:

hahah..a i to sto kazez :cool:

ArminM je napisao(la):
meni bi tek to bio ciganluk

ma uzet cu daylight i vidjeti kako ce mu leci :D

idosa je napisao(la):
Ne cini to, tako kako je sasvim je normalno i fabricki. A ukoliko opet zelis da spojis kako si zamislio samo dovedi plus sa nekog prekidaca na farove koje hoces paliti minus je vec prisutan i onda pali i gasi kako zelis ;)

hvala drug na savjetu ;)
 
Član
bio je na jednom kecu prekidac od maglenka skopcan na male farove..pa mu je radilo nevjerujem da je radio relej ;)..


ali moze lock ovdje..
 
Top