kako skinuti oznake

kako skinuti oznake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci skinu sam metalne oznake sa gepekta passat tdi,a ostalo mi je bijeline ispod njih kad sam ocistio,s cime mogu ukloniti tu bjelinu???pomagajte:)
 
Član
dinozzo je napisao(la):
ja sam samo poslije benzinom očistio a mozda moze i nitro razredjivac

e kad sam benzinom ocistio ostala mi ta bjelina,pa neznam cime bi to moglo da izadje,crna metalik boja je na passatu :icon_question:
 
Član
Ako ni to ne bude islo sa polir pastom, onda u ruke 2000 vodeni smirgl i prodji gepek sa njim, pa onda sa 2500 vodenim smirglom i onda ispoliraj sa polir pastom i ima da izgleda kao da je sad lakiran :D nemoj zaboraviti vode kad budes isao vodenim hahahaa :D
 
Član
ANTIC je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
mozes i polir pastom :)

imam onu purol polir pastu,s nom sam polirao felge,moze li se s njom??:icon_question:

nemoze purol, on je za poliranje golih metala bez boje na njima, isparat ces boju sa njim pregrub je.
uzmi obicne polir paste imas je u svakoj radnji boja i lakova uzmi za 2-3 km ta pasta ide na vagu tako da mozes uzet kolko hoces i ona to mora izvuc...
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Ako ni to ne bude islo sa polir pastom, onda u ruke 2000 vodeni smirgl i prodji gepek sa njim, pa onda sa 2500 vodenim smirglom i onda ispoliraj sa polir pastom i ima da izgleda kao da je sad lakiran :D nemoj zaboraviti vode kad budes isao vodenim hahahaa :D

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
hvala na pomoci,rjesen problem,skinute oznake sa benzinom,a onda ispolirano polir pastom 3m!!!!¨izgleda ko da nikad nije bilo oznaka !!!:lol::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top