kako skinut prednju karambloku golf 2

kako skinut prednju karambloku golf 2

Član
prednja karambolka mi je malo spala i moze se ruka stavit u otvor izmedji maske i karambolke i danas ja pripremim sav alat da skinem karambolku kad ono nigdje sarafa kako se moze vidjet postoje po dva sarafa na svakoj uši na karambolci.dali je neko imao slicno iskustvo da mi malo pojasni kako sta treba skinut da se dodje do tih sarafa :icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Član
Samo povuces malo jace krajeve karambolke prema tockovima,jer imaju nosaci na kojima ona lezi,ako se ne varam.
Ili probaj kao kada se malom djetetu vadi zub sa koncem :cool:;)
 
Član
namikbh je napisao(la):
Samo povuces malo jace krajeve karambolke prema tockovima,jer imaju nosaci na kojima ona lezi,ako se ne varam.
Ili probaj kao kada se malom djetetu vadi zub sa koncem :cool:;)

sve je to u redu al mi je cijela karambolka sa nosacem malo pala prema dole plastika je dobra nije uvijena a nigdje nema korozije da bi to mozda bio uzrok :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Moras skinuti plastiku da bi dosao do metalnog srednjeg nosaca karambolke, na njemu je moguc kvar da ga utegnes itd...
 
Član
druze onda ti je nosac na karambolci puko imas na autu nosac okrukli i dvije zvalje na karambolci i ako ti je donja pukla nema sanse da stoji vise ravno jedino silikona i zalijepi..a covjek ti je evo reko znaci vuci samo...;)
 
Član
morat cu to sutra sve pregledat sto ste mi rekli pa valjda nesto napravit u svakom slucaju hvala ;););)
 
Član
Одг: kako skinut prednju karambloku golf 2

Moras skinut plastiku druze nista drugo,moras probat rasirit prema gore i prema dole posto ima zakacke na sebi koje drze plastiku za zeljezo
 
Član
RE: Одг: kako skinut prednju karambloku golf 2

dado gti je napisao(la):
Moras skinut plastiku druze nista drugo,moras probat rasirit prema gore i prema dole posto ima zakacke na sebi koje drze plastiku za zeljezo

pokuso sam skinut i ona krene da se svuce i nesta zapinje gdje su zmigavci i nemoze dalje
 
odvija 4 šarafa ispod auta dole gdje ti je mostar 17 šaraf imas dva sa lijeve 2 sa desne strane prolaze ti kroz šinu sto drzi nosač motora al nemoj bozat bez njih da nebi motor pao prema dole jer mu je tu glavni nosač i onda fino uštimaj kako treba
 
Top