Kako registrovati stranca?

Kako registrovati stranca?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle ovako, ja sam trazio ali nigde nisam nasao slicnu temu, pa mi sad treba jedan onako sto detaljniji opis kako registrovati stranca na "domace" tablice. Dakle, vidjam hrpu oglasa tipa: stranac, u odlicnom stanju, ima sve papire... Sta je to "sve" i koji papiri tu treba da se nalaze? OK, racunajuci da je to sve u redu, sta dalje. Gde treba da se odveze auto da bi se registrovao, da bi mogao legalno da se vozi, sta gde treba da se plati... Ima vas ovde koji ovo verovatno znate, pa bih vas molio da mi to sto detaljnije opisete, ili ako ste slucajno radili ovo, i cene bi mi dobro dosle...Hvala i pozdrav
 
Član
a scorpio sta ti mislis dje zavrse ti silni stranci iz oglasa??
pa kolega moj svi oni jako fino pricaju bosanski nakon par dana :) dje su silni g2 i ostali auti razbijeni od 2000godine ? svi se i dan danas vozaju i po 3 auta promjenila isti broj sasije i slicno...
 
Član
Hm, mora da ima neki nacin, da se dobiju nase table, makar i ilegalno...

scaneru, posalji ti meni fino PM da vidim dal uopste da probam nesto, ako ti nije problem...
 
Član
Nije on bezveze stranac u odlicnom stanju i ocuvan :) hehehe ne moze se legalno registrovati jer imamo takvu drzavu :icon_smile: moglo bi se nekako kad bi ga uvezao za dijlova za svoje auto pa bla bla bla ali izadje te 3 puta skuplje nego da istog kupis ovdje :icon_smile:
 
Član
ma znam ja to imam i ja 2-3 u dvoristu il za djelova il za prodaje heheheheh. al nema legale...
 
Član
"Pa eto, kaze forum predstavite se, pa ajd i to da uradim. Zovem se Jovan, i zanimaju me automobili i tuning to je najvaznije da se kaze... Imam 16god. pa mi fali malo iskustva, al znam neke osnovne stvari, pa eto toliko od mene"....

U šoku sam čitao temu, no sada mi je sve jasnije:D

Odgovor na pitanje si već dobio;)
 
ZELA GTI je napisao(la):
"Pa eto, kaze forum predstavite se, pa ajd i to da uradim. Zovem se Jovan, i zanimaju me automobili i tuning to je najvaznije da se kaze... Imam 16god. pa mi fali malo iskustva, al znam neke osnovne stvari, pa eto toliko od mene"....

U šoku sam čitao temu, no sada mi je sve jasnije:D

Odgovor na pitanje si već dobio;)

Ja ne mogu da shvatim tebe nikako :S Brate imas li ti zivot uopste :S Po citav dan citam samo tvoje postove kako se ismijavas nekome i glumis nesto :icon_rolleyes:

Sta mislis ko si ba? Poklopi se i usuti kompleksasu jedan,bolje ti je ne javljaj se,pametniji si kad sutis ;)

Sorry na OT-u al fkt nisam vise mogao sutiti :icon_exclaim:
 
Član
Ne, OK je, cenim ja svacije misljenje, al Zela trebalo je da vidis da je to bilo pre 2 godine, i sigurno je bolje poceti mlad jel da, ne da u 80 godina vozim budzen auto hm...Necemo sad o tome, nisi ti mene nista uvredio... A i odgovor sam dobio, saznao sta me je interesovalo, tako da ovde moze LOCK.
 
Legend
Glupa tema, sa glupim komentarima ide lock, ostali svi imate javno upozorenje. Kraj diskusije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top