Kako promijeniti gumu na spustenom autu

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

Kako promijeniti gumu na spustenom autu

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

GoPlay

Generalno me zanima,

kako pomijeniti gumu na autu koje je predhodno spusteno.
Kako prici dizalicom koja dolazi u autu i podici ga, zavuci ispod auta.
Kuda pristupiti...

slika je samo za ilustraciju...
Kako promijeniti gumu njemu...
tumblr_mcom3gHehf1rcaeydo1_1280.jpg


Ono sto mi pada na pamet je vratiti ga ne neke kloceve na neku kosu ravan, ali nije to uvijek rjesenje.
 
Član
stavis fino malo deblju dasku popnes se tockom na nju i onda podvuces dizalicu jednostavno da nemoze jednostavnije :lol::lol:
 
hafaR_ABF je napisao(la):
stavis fino malo deblju dasku popnes se tockom na nju i onda podvuces dizalicu jednostavno da nemoze jednostavnije :lol::lol:

Hehe...bas to...ja nosam u gepeku veliki kloc od grede i par tanjih dascica...nema druge:lol::D
 
Super Moderator
Ne treba ti sto daskica, vec jedna daska i popnes se tockovima na nju, ne treba greda za krov jebemu misa.. Popni auto i podvuci dizalicu :)
 
Član
hafaR_ABF je napisao(la):
stavis fino malo deblju dasku popnes se tockom na nju i onda podvuces dizalicu jednostavno da nemoze jednostavnije :lol::lol:

Veruj da se ja sa svojim autom o crnome jadu zabavih kada podizem auto. Ne mogu nijednu dizalicu da postavim. A kada podizem ceo auto to je vec cela nauka, idem po komsiluku ko ciganka pa trazim 4 daske da postavim i onda uhvaim cetvoricu da svaki drzi po jednu da ne guram daske ispred sebe. Muka me uhvati! :icon_twisted:
 
Član
A kako se popet na dasku ako je auto smao 3 cm od zemlje, i nek je daska još 3. to dobiješ 6 cm na visini i opet je teško neke dizalice podvuć :D
 
G

GoPlay

allroad je napisao(la):
Ne treba ti sto daskica, vec jedna daska i popnes se tockovima na nju, ne treba greda za krov jebemu misa.. Popni auto i podvuci dizalicu :)

A cuj.. bolje pitati nego cirkusati :)

dule-p je napisao(la):
hafaR_ABF je napisao(la):
stavis fino malo deblju dasku popnes se tockom na nju i onda podvuces dizalicu jednostavno da nemoze jednostavnije :lol::lol:

To je jedan od nacina sto sam razmisljao... (bit ce to cirkus izgleda)

Veruj da se ja sa svojim autom o crnome jadu zabavih kada podizem auto. Ne mogu nijednu dizalicu da postavim. A kada podizem ceo auto to je vec cela nauka, idem po komsiluku ko ciganka pa trazim 4 daske da postavim i onda uhvaim cetvoricu da svaki drzi po jednu da ne guram daske ispred sebe. Muka me uhvati! :icon_twisted:

hahaha.. znaci moram imati brodski pod u gepeku... xD

apostol je napisao(la):
Balon dizalica pod auto i po gasu, naravno prije tog izbaci iz brzine. :123:

Pa balon dizalica je za terence???
 
Član
Ona koju sam ja vidio ispuhana nije deblja od 3 - 4 cm. Malo prenisko za terenca. Radi se o najobičnijoj mješini od extra jake gume koja se napuhuje pomoću kompresora spojenog na UPALJAČ.
 
G

GoPlay

Yellow je napisao(la):
bila je tema o ovom, neki su čak i pilali dizalice da bi ih mogli umetnuti ispod auta

to mi jako djeluje sigurno xD
pilati nesto da se podigne... xD
 
allroad je napisao(la):
Ne treba ti sto daskica, vec jedna daska i popnes se tockovima na nju, ne treba greda za krov jebemu misa.. Popni auto i podvuci dizalicu :)

kako kad mi je auto 3cm od poda nema sanse...prvo trebam popet se na dasku da dobijem dovoljno prostora za kloc pa tek onda dizalica...ma petljanija:D
 
G

GoPlay

dzinn16v je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Ne treba ti sto daskica, vec jedna daska i popnes se tockovima na nju, ne treba greda za krov jebemu misa.. Popni auto i podvuci dizalicu :)

kako kad mi je auto 3cm od poda nema sanse...prvo trebam popet se na dasku da dobijem dovoljno prostora za kloc pa tek onda dizalica...ma petljanija:D

e o tome ti pricam.. samo sto svog vidim... 10cm od zemlje maximalno minimalno 15
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top