kako ovjes izdrzava 15" felge????

kako ovjes izdrzava 15" felge????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
i kod mene su na dizelu 15-ke, 7 jota, 195-ice gume..neudobno do bola, losije ide,slabo ubrzava..i prosle godine sam vozao na 15-kama i na trapu samo jedan lezaj prednji zamijenio koji je ionako dotrajao,nista nije otislo zbog felgi..
 
Član
hvala svima,sutra se stavljaju te felge samo radi izgleda mene ne zanima jurcanje vec izgled samog auta,morat cu samo spuru uradit zato sto mi je vec otisla malo ide u lijevo,sredim ja to pa slikam da vidite kako lezi na njima
 
nije bitna felga koliko stvar u kakvom je auto stanju ima likova nije mjenjo kugle krajnice i amrtizere sto godina i stavi 15 ke sve mu bruji trese i onda okolo bacaju priče kako je to lom za auto kako sve lomi kako ovo kako ono ja sam imo 14 15 i sada 16 i nemam nikakvih problema jedina mana su zadnji lažejavi a to je iz razloga jer je pozadi ipak 9x16 treba to kotrljat pa malo brže odu ležajevi al ja to redovno mjenjam i nema problema a što se tiče felgi 15 ki 7 jota to slobodno vozaj bez ikakvih problema i naravno auto održaji i lagano preko rupa kad se felge stave trebaš imat na umu da nećeš moći vozat kao sa trineskama znači nema penjanja na trotoare prelaze preko ležeći trećom brzinom i slično dakle koliko čuvaš toliko ćeš i imat nije da se hvalim al kod mene ja zasad sve tip top nek ovako ostane neću se bunit s tim da redovno odem do kanala malo pregledam kugle krajnice luft itd za svaki slučaj uglavnom stavljaj 15 ke bez problema sretno i da se navozaš
 
sve zavisi od trapa,i kakvi su djelovi na trapu trenutno,naravno da ce kugla od 6KM riknuti za mjesec dana voznje na takvim felgama
 
Član
da ne pravim novu temu i tak. stavicu slike ovdje kako leze felge na golfu 2,felge su 7Jx15 4x100 sa gumama 185/55 R15
[attachment=17609][attachment=17611]
 
Član
auto se ponasa fenomenalno,u krivinama lezi pre dobro,poteze kao sto je i potezao,jest da je malo sad krut na volanu,ali navikne se lako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top