Kako otvoriti far???

Kako otvoriti far???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci kako otvoriti far!! radi se o jetti 2... ako ima ko kakav savjet bio bi mu zahvalan;) probao sam grijati nista rezati nista:icon_sad:

hvala!
 
Član
cime si grijao? samo industrijski fen to moze rastaviti. nista rerna i slicna sranja. znaci indus. fen
 
ja sam kod sebe rastavljao, bar jedno pet puta...

Zagrijem fenom i polahko zavlacim sarafciger i odvajam, kad malo odvojim skalpelom isjecem ljepilo i sve tako...
Poslije dobro ocistiti ljepilo na staklu i faru, zalijepis akrilnim silikonom i ostavis jedno pet-sest sati da se susi..
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
cime si grijao? samo industrijski fen to moze rastaviti. nista rerna i slicna sranja. znaci indus. fen

mislim da imam taj fen 1500W snage topi plastiku!!!

opel ASTRA je napisao(la):
ja sam kod sebe rastavljao, bar jedno pet puta...

Zagrijem fenom i polahko zavlacim sarafciger i odvajam, kad malo odvojim skalpelom isjecem ljepilo i sve tako...
Poslije dobro ocistiti ljepilo na staklu i faru, zalijepis akrilnim silikonom i ostavis jedno pet-sest sati da se susi..

ok a jel grijem bas ono dobro bojim se ako previse da nece staklo puknuti!!!
 
nemoj previse, ja sam pomalo i polahko odvajao sarafcigerom, i ono ljepilo sto se razvlaci sijeces skalpelom...strpljenja i polahko...sretno
 
Član
opel ASTRA je napisao(la):
nemoj previse, ja sam pomalo i polahko odvajao sarafcigerom, i ono ljepilo sto se razvlaci sijeces skalpelom...strpljenja i polahko...sretno

hvala drug:icon_smile:

eto sutra meni posla;)

pozz:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top