kako otkljucati auto da nebusim bravu ???

kako otkljucati auto da nebusim bravu ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam problem posla da radim pakne na autu,nisam ga otkljucala... otvorila samo gepek izvadila dizalicu stavila je pod auto i krenula dizati...naidje mi amidžić i zatvori gepek a kljuc ostao .... rezervnog kljuca nemam...
fiat punto 2004 god, dvoje vrata...


sta sad da radim

!!!

help help helppp....
 
Član
Uzmi kljuc od nekog drugog auta i pokusaj otkljucati gepek,prije neki dan je to mom Eldinu uspjelo na Mitsubihi-ju Eclipse trebalo bi da moze i na Puntu
 
Član
ev probala sam imam auta al nepase niodjednog jer sve oni kockasti kljucevi a u punte onaj normalni...nepase nijedan...

ccc...

arminnn je napisao(la):

kljucar mi rekao da on samo vrsi usluge busenja brave ako se desi takvo nesto...
 

LSD

Član
pokusaj otvoriti haubu pa skini klemu i vrati pa vidi hoce li se sama otkljucati
 
Član
LSD je napisao(la):
pokusaj otvoriti haubu pa skini klemu i vrati pa vidi hoce li se sama otkljucati

pa postoji mogucnost da ga ne upali dok ga ne odvuce na dijagnostiku i kako ce otvorit haubu kad ne moze da udje u auto:lol:
 
Član
ella-90 je napisao(la):
ev probala sam imam auta al nepase niodjednog jer sve oni kockasti kljucevi a u punte onaj normalni...nepase nijedan...

Pa pokusaj naci taj "normalni" kljuc koji ti odgovara,99% ces moci tako otvoriti
 
Član
u njega je centralna brava al nije na daljinski...a haubu isto nemogu otvoriti neide nikako kad kod njega ima rucica pod sicem za otvaranje haube...

al odoh probati ...
 
Član
evo kako sam ja otvarao kad mi se to desi uzmem krpu i malo jaci sarafciger i krpu stavim izmedju vrata i krova da nebi ogrebao farbu kad budem sarafciger gurnuo, napravim polugu da se vara mogu odvojiti samo toliko da moze zica proci u kabinu na zici napravim omcu za onaj pipak za otvaranje ili ako nemas onda za onu rucicu i kad omcu navacis (tu ces se malo napatit) samo povuces. Tako sam otvorio dva auta i uspkelo mi je:D
 

LSD

Član
arminnn je napisao(la):
LSD je napisao(la):
pokusaj otvoriti haubu pa skini klemu i vrati pa vidi hoce li se sama otkljucati

pa postoji mogucnost da ga ne upali dok ga ne odvuce na dijagnostiku i kako ce otvorit haubu kad ne moze da udje u auto:lol:

pokusaj doc do sajle od bravice ispod motora znaci skines zastitu odozdo i onda pokusaj da dodjes do te sajlei malo jace je povuci i trebalo bi da se hauba otvori!
 
joj znam to je zaj*ano malo,probaj sa zicom kako izmedzu vrata da otvoris vrata,ili vidi kakvog lokalnog sanera,mozda on uspije otvorit
 
Član
hmmm nije losa ideja all kako da rastavim vrata od karoserije kad ima onih izolacijskih guma,onih vragova sastrana svukuda....
 
Član
Znam ja sto momci naplacuju tu uslugu 90 KM koliko se sjecam! al nedaju da ti prisustvujes dok otvaraju :D

meni otvarali beetla kad mi je kljuc ostao u autu :(

javi se na pm
 
Član
ccc.. en stala je kisa odoh ja vidjeti hoce li ista od toga pomoci ...
mislim da cu probati onos a serafcigerom..sto kaze arminn.. ...

hvala vam
ako ma o koj kakvih ideja recite...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top