Kako ofarbati plasticne branike

Kako ofarbati plasticne branike

Član
Pa pošto pitaš kako se radi pretpostavio sam da nemaš kompresor i špricu nego da hoćeš sprejem da farbaš... a čime si mislio?
 
mislim sam raditi, kolega ima kompresor ili je jednostavnije dati 120 maraka za prednji i zadnji da se ofarba i lakira ?
 
Član
ma ne možeš to uradit da valja, manje površine tipa retrovizora i lajsni možeš i samo odraditi.. ali ovo veće neće ličit ni na što... Plati neka ti neko ofarba. Pozdrav
 
BHT Ovisnik
Ma moze se,ja sam u CLK radio branik prije godinu i sad ko nov,kolega sto ti je komentirao ovdje @vito je par puta bojao na puntu i izgleda kao original,samo ti smjesaju boju
 
Član
pripremi dobro ismirglaj sa P400, 600, 800, spricu u ruke i ofarbaj, iz vise slojeva farbaj, izmedju ruku napravi pauzu i to bi bilo to, bijela je boja ne moze da ne ispadne da ne valja, samo ako ga pripremis uredno!
 
ja kad sam radio farbanje pasata covjek mi nije htjeo raditi branike kaze ne mogu da ti dam garanciju na to jer ce se oguliti ili ce popucati boja kad se saviju,, e zatim ja kupim plastik primer al prije toga sam obrusio grubim skroz poravnjao je posle vodobrusnim zatim nanio plastik primer i na njeg spric git posle obrusio i on ofarbao evo nema gdje nisam kacao ralicom i prednjim branikom nigdje nije pukla boja i nije se oljustila ,, cak me je i jaranu udario kad je isao u rikverc i nije je ni ogrebao,, znaci sve zavisi od pripreme ,, a onaj plastik primer je cudo
 
Član
maa uradi sam sebii pogotovu ako ti ima prijatelj kompresor...najbitnija je priprema ii naravno primer da naneses...jbg probaj odraditi ne treba ti puno love ako ima vec neko kompesor...:)
 
Top