Kako nastaje Lupo BIMOTO V6

Kako nastaje Lupo BIMOTO V6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
joj potrosi 2 sata citajuci sve i svih 29 stranica joj frajer je legenda sta uradi samo da bi napravio auto sigurno za voznju svaka mu cast
 
Legend
xr4iboy je napisao(la):
joj potrosi 2 sata citajuci sve i svih 29 stranica joj frajer je legenda sta uradi samo da bi napravio auto sigurno za voznju svaka mu cast

hahahah evo ima nas dvojica......ovo nije normalno..al to je cejf :icon_biggrin:
 
Član
nije mi se dalo citat, ali sto mi je Filip_HGT pricao o tom lupu bilo mi je dovoljno. prava mala zvijer na 4 tocka
 

MyX

Član
Ma ovo je glupost, sta ce mu jos jedan motor i to pozadi?? hahaaaaa salim se naravno ;)

A gdje su svi ovi projekti bili ranije majke im ga nabijem, kada je meni trebalo nigdje ih, da pokupim koju foru nigdje nista, a sada...smrc smrc

Svaka cast covjeku za projekat, puno srece mu zelim, Edo legenda si ;)
 
Član
nema se sta drugo covjeku reci nego RESPECT.. Pravi je doktor "metalne hirurgije", prethodni projekt mu je bio Golf 2 V6 sa 4motion pogonom
 
Legend
Covjece, ali lik je majstor, pravi doktor, vidio si prije sta je radio sa dvice.
 
Član
ne znam o kojoj duji pricate ali je prije tri godine slagao rallye vr6 sa synchro pogonom.. zatim u low life ubacio r32 motor i to da sve radi ufff... ima on za ledjima jos prerada... usporedo sa lupom radi seat arosu s polo 6n2 gti motorom :)
 
Član
ajd ovo...liku svaka cast!!!al kad sam vidio da su ljudi u Americi stavili 5.5 V8 motor od Corvette u Yuga onda sam stvarno ostao bez teksta...kazu da je auto pravljeno samo za drag i da za 3.1 sec ide 100km/h!!!nemogu slike nigdje naci na netu da vam pokazem...auto je prosireno za oko 35cm otprilike!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top