Kako napraviti zatvaranje retrovizora

Kako napraviti zatvaranje retrovizora

Zdravo ljudi, da li je moguce da na golfa 5 ugradim , kao ona novija auta sto imaju , kada se ugase kola i zakljucaju, da se retrovizori sami zatvore, znaci njih neki motori pokrene i zavrne ih ka staklima?

pozdrav!
 
Član
ne znam da imaju ti retrovizori za golf 5, znam da su ljudi prepravljali nosace a koristili mehanizam od npr megane-a i sl auta koja to imaju. znam za jedan slucaj iz hrvatske gdje je to lik uradio na fiat bravo, a koliko se sjecam mehanizam je iskoristio od magene-a (sad tacno kojeg ne znam)
 
Član
Nije to bas jednostavno napraviti jer se sve treba prepraviti od mehanizma za pokretanje stakla, pa tek onda praviti mehanizam na retravizotu i onda tek to sve upasati i napraviti, ako nisi sam svoj majstor ili ne znas oko struje i toga to ce te kod nekog skupo izaci da se ugradi, naravno ako nema original za uzeti mada ja jos kod nijednog golfa to nisam vidio...
 
Član
imala je moja petica ona sportline. al nije se zaklapao sa daljinskim nego unutra okrenes onaj dzojstik, i bilo je ispod retrovizora ono svjetlo.
 
Član
Moj prijatelj takodjer na golf 5 sportline ima preklapanje retorovizora tako da ima to sigurno kao sto je i Dzeniii imao ;)
 
cekaj ba, pa to mora biti neki motoric u tome. otici na odpad i skinuti sa nekog auta. pitanje koji ima najlaksu reglazu.. da je jednostavna, dvije tipke. otvoriti zatvoriti.
 
Top