Kako napraviti svoj karting?!

Kako napraviti svoj karting?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Molim pomoc,

Jel iko slucajno ima planove kako napraviti svoj karting?! Ili zna gdje na netu ima a da su free po mogucnosti :D

kakva je situacija sa karting scenom u BiH, jel ima nekih takmicenja, kakve su nagrade i sl...
 
Član
Ja sam na netu nasao al se placa 50$
koliko sam mogao vidjeti izgledaju poprilicno dobro objasnjeni, jos bolje nasrtani :)

ko voli nek izvoli :D
 
Član
Ne isplati se to covjece, skupis 500-1000 KM u kupis polovan karting, sa svim, motorom, kocnicama, gumama. Kakvo pravljenje, pa evo jedan ti se na forumu prodaje, ak se ne varam - il samo sasija... Sto se tice takmicenja, ima ih po BiH, vise nego svih drugih autosportova. Raznorazni kupovi, klase 60, 80 ccm (do 15 godina) i za starije 100 ccm i vise. Bude tu dobre ganje. Nagrade nisu neke, kako je to svugdje kod nas u autosportu (Street Race nema neke nagrade, a tu pobjednici dobijaju najvise, pa ti kontaj). Znaci to vozis radi sebe i ljubavi prema tom sportu, a ne radi nagrada...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ne isplati se to covjece, skupis 500-1000 KM u kupis polovan karting, sa svim, motorom, kocnicama, gumama. Kakvo pravljenje, pa evo jedan ti se na forumu prodaje, ak se ne varam - il samo sasija... Sto se tice takmicenja, ima ih po BiH, vise nego svih drugih autosportova. Raznorazni kupovi, klase 60, 80 ccm (do 15 godina) i za starije 100 ccm i vise. Bude tu dobre ganje. Nagrade nisu neke, kako je to svugdje kod nas u autosportu (Street Race nema neke nagrade, a tu pobjednici dobijaju najvise, pa ti kontaj). Znaci to vozis radi sebe i ljubavi prema tom sportu, a ne radi nagrada...

Jel imaju neke restrikcije za godine 18+??
Vidim da znas nes vise o tome, jel ima neki pravilnik i sl.. da mogu pogeldati da vas nepeglam :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top