Kako napravit zvucnik za 1 dollar

Kako napravit zvucnik za 1 dollar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8m8fbnShPcw&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8m8fbnShPcw&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Putovanja.ba
Administrator
bulex je napisao(la):
ukrasti ga i platiti rukavice 1$ da te ne otkriju.... lupam posto ne vidim clip

Ne, pravi predmet koji kasnije svira i ima svrhu zvucnika, al ga pravi od papirnatog papira za rodjendane i proslave onaj, preko stavlja alu foliju, malu kovanicu na sredinu i ljepi je za foliju, a medjuvremenu kabal cini mi se od slusalica ili neceg tako stavlja na kovanicu, zalijepi sve to i spaja na uredjaj i svira. Ukratko :icon_biggrin:
 
Član
Fele je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ukrasti ga i platiti rukavice 1$ da te ne otkriju.... lupam posto ne vidim clip

Ne, pravi predmet koji kasnije svira i ima svrhu zvucnika, al ga pravi od papirnatog papira za rodjendane i proslave onaj, preko stavlja alu foliju, malu kovanicu na sredinu i ljepi je za foliju, a medjuvremenu kabal cini mi se od slusalica ili neceg tako stavlja na kovanicu, zalijepi sve to i spaja na uredjaj i svira. Ukratko :icon_biggrin:

nema veze vidjeti cu kad odem u sobu.... tamo mogu gledati jotube :cool:
 
Član
ja ovo nesto ne smijem probat...ne vjerujem nesto...al eto, ako neko proba, nek napise da radi :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Ako kome ostane poslije nove godine materijala nek proba :lol:
 
Član
Ne radi ovo, mi probavali napravit davno i nije htjelo nikako.

Il nece da radi sa KM-ovima :lol:

 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ne radi ovo, mi probavali napravit davno i nije htjelo nikako.

Il nece da radi sa KM-ovima :lol:


vice onaj ciko "make sure the wires are touching the coin!" .... znaci te zice moraju ici preko novica i dodirivat ga kako sam ja skonto .... jbga moras imat zatvoreno strujno kolko da bi zvucnik ustvari pjevo .... a ako zice nisu medjusobno povezane nekim potrosacem (citaj zvucnikom) onda naravno da neces dobit nista .... probaj ponovo .... vidices da moze .... ;)
 
Član
Sutra idem u kupovinu ima da namontiram sve u kola lol pa da vidim kako udara....mozda se i prijavim na race da mi izmjere decibele:)
 
Član
ne moze ovaj ni radit, kad si dvije zice fakticki, kratko spojio...jer ova kovanica je provodnik, tako da si ti jednu stavio na foliju, a drugu na kovanicu, i dobio kratak spoj...treba samo na kovanicu...;)
 
Član
Hajd neko pokusaj ovo napraviti i okaci video kako svira...ja bi sad odma to uradio ali nemam ovog papinog niti plasticnog tanjira...jel moze sa staklenim ikako ? :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top