Kako nakititi Auto za svadbu.....da izgleda Extra :D

Kako nakititi Auto za svadbu.....da izgleda Extra :D

Član
Vozdra Raja....

mozda je malo cudna tema ali evo ipak postavljam pitanje :icon_smile: ....znaci rodica ima svadbu sada u julu i ja sam kum....tako da bi vas forumase pitao imate li vi kakve prijedloge ili ideje da nakitim Bmwa ono hocu nesto da bude posebno znaci nista standardno......

znaci radi se ovom auticu :D

IMG_0880.jpg


IMG_0863.jpg


Hvala i pozzzz :D:D
 
Član
kompletnog u bijele ruze :D :D oni u cvjecarama to rade, vidio sam par njih da to rade i jako fino usminkaju auto :D Spusti gado ceste skroz i zatamni sve :lol: sala :)
 
Član
Nađi neki forum gdje su žene, gdje kenjaju o tim vjenčanjima i sl., pa neka lupetaju, vjerovatno su pune ideja. Jedino što bih znao i znam na svadbi je piti i možda neku dobru snajku iznapastvovati.:D
 
Član
Re: RE: Kako nakititi Auto za svadbu.....da izgleda Extra :D

OggyBoy je napisao(la):
Nađi neki forum gdje su žene, gdje kenjaju o tim vjenčanjima i sl., pa neka lupetaju, vjerovatno su pune ideja. Jedino što bih znao i znam na svadbi je piti i možda neku dobru snajku iznapastvovati.:D



Sent from my E39 in tablet mode using Tapatalk
 
Član
ja sam to narucio da odrade u cvjecari skupa sa ostalim tim kerefekama samo sam im reko da necu nekog kičeraja previse i da mora biti crvena boja jer nam je sve na crvenu foru dogovoreno tako i to. Taj savjet bi dao i tebi bez nekog pretjeranog kićenja gomile cvjeca, vrpci traka i ostalih peezdarija pogotovo ako se ide na malo veci put to ce sve otpasti i ujedno i lak ostetiti a to nikako nezelis
 
Član
:D:D:D
haha vi mene ismijavate :D :D :D jbg mislio sam da imate kakvih prijedloga hahaha
jbg dosadno mi :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

eto mozete se dalje smijati :lol:

bmwscaner je napisao(la):
ja sam to narucio da odrade u cvjecari skupa sa ostalim tim kerefekama samo sam im reko da necu nekog kičeraja previse i da mora biti crvena boja jer nam je sve na crvenu foru dogovoreno tako i to. Taj savjet bi dao i tebi bez nekog pretjeranog kićenja gomile cvjeca, vrpci traka i ostalih peezdarija pogotovo ako se ide na malo veci put to ce sve otpasti i ujedno i lak ostetiti a to nikako nezelis

prije jedno 10tak godina stari je isto bio kum i neka cvjecara mu kitila merca nezz meni je bilo obicno previse bezze na haubu stavila neki buket i neke masne i to je to nezz 200km :S necu ni ja pretjerano neki cik.....nesto da bude hmm Neobicno a i to za lak se malo plasim :icon_biggrin:

ArminM je napisao(la):
cuj kako okititi auto za svadbu:lol::lol::lol::lol::lol:

Armine dolazim kod tebe pa cemo zajedno :cool::cool:
 
Član
meni cvjecara trazi 150 km da okite X6 za svadbu. Dakle crni auto crveno bijelo nesto kao siroka traka nekakava od neke mreze ili cipke sta ja znam preko cijelog auta tablice sa imenom mladenaca i to je to.
A imaju neke rastezljive vrpce i gumene kopce one prijanjaljke sa kojim to kace na auto nisam uspio na 150+ otkidati kad sam kolegi vozio auto od cvjecare do kuce jer smo kasnili :D

Doduse to sam zeni prepustio da odlucuje jer me to najmanje briga bito mi je da aparati za ALKOHOLIZU rade uredno da pive ne nedostaje i alkohola a za taj kičeraj svejedno dajes pare bezveze ali eto kao treba i to imati :( Radije bi 3 tocilice pive stavio ispred kuce to je ljepsi ukras ovako ce samo 2 biti hahaha
 
Član
Icealen je napisao(la):
:D:D:D
haha vi mene ismijavate :D :D :D jbg mislio sam da imate kakvih prijedloga hahaha
jbg dosadno mi :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

eto mozete se dalje smijati :lol:

bmwscaner je napisao(la):
ja sam to narucio da odrade u cvjecari skupa sa ostalim tim kerefekama samo sam im reko da necu nekog kičeraja previse i da mora biti crvena boja jer nam je sve na crvenu foru dogovoreno tako i to. Taj savjet bi dao i tebi bez nekog pretjeranog kićenja gomile cvjeca, vrpci traka i ostalih peezdarija pogotovo ako se ide na malo veci put to ce sve otpasti i ujedno i lak ostetiti a to nikako nezelis

prije jedno 10tak godina stari je isto bio kum i neka cvjecara mu kitila merca nezz meni je bilo obicno previse bezze na haubu stavila neki buket i neke masne i to je to nezz 200km :S necu ni ja pretjerano neki cik.....nesto da bude hmm Neobicno a i to za lak se malo plasim :icon_biggrin:

ArminM je napisao(la):
cuj kako okititi auto za svadbu:lol::lol::lol::lol::lol:

Armine dolazim kod tebe pa cemo zajedno :cool::cool:






nemoj majketi,muka mi je od toga jer i mene to ceka vrlo brzo, moram se vjesat i ja, sta cu:lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
Icealen je napisao(la):
:D:D:D
haha vi mene ismijavate :D :D :D jbg mislio sam da imate kakvih prijedloga hahaha
jbg dosadno mi :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

eto mozete se dalje smijati :lol:

bmwscaner je napisao(la):
ja sam to narucio da odrade u cvjecari skupa sa ostalim tim kerefekama samo sam im reko da necu nekog kičeraja previse i da mora biti crvena boja jer nam je sve na crvenu foru dogovoreno tako i to. Taj savjet bi dao i tebi bez nekog pretjeranog kićenja gomile cvjeca, vrpci traka i ostalih peezdarija pogotovo ako se ide na malo veci put to ce sve otpasti i ujedno i lak ostetiti a to nikako nezelis

prije jedno 10tak godina stari je isto bio kum i neka cvjecara mu kitila merca nezz meni je bilo obicno previse bezze na haubu stavila neki buket i neke masne i to je to nezz 200km :S necu ni ja pretjerano neki cik.....nesto da bude hmm Neobicno a i to za lak se malo plasim :icon_biggrin:

ArminM je napisao(la):
cuj kako okititi auto za svadbu:lol::lol::lol::lol::lol:

Armine dolazim kod tebe pa cemo zajedno :cool::cool:






nemoj majketi,muka mi je od toga jer i mene to ceka vrlo brzo, moram se vjesat i ja, sta cu:lol:




hehe nedaj se :D :lol::smajli44:



bmwscaner je napisao(la):
meni za mjesec i pol :D svaki dan idem na ALKOHOLIZU da prezivim :D

meni je 14.7 :smajli13:
 
Član
Jao pa nemoj trake neke siroke jer one su kao cerada iz obia ako ispod ima prasine, a ima, izgrebat ce ti malo lak :D;)
 
Tuning forum... ljudi ce ovde o svemu pisati i svasta procitati a najmanje o tuningu :icon_biggrin: zamisli, dodjes ovde da malo citas o autima i novitetima kad ono svadba (vjesanje) se spominje :lol: otjeracete i ovo malo clanova sto je ostalo :D
 
Top