kako je to "trebalo" izgledati

kako je to "trebalo" izgledati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
olensoner je napisao(la):
pa dobro sad, ti sa autom koje ima 100KS i 800kg mozes raditi cuda, ali opet nisam ljubitelj malih auta, tako da je bolji ovaj nas zakon, odnosno njihov je gori... hehe 18 godina, a vozis auto koje ima 250KS, to je zivot:cool:

Da nema ovog zakona, vozio bi i jaci... ali sa plinom :D
 
Ma gori je nas ba ,meni bar,pobudalit cu u kur** vise i do 11 voznja.Uzmem lijepo 205 GTI 1.6,malo ga prigusim,pocupam sve iz njega i deri misko 24/7 :123:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ma gori je nas ba ,meni bar,pobudalit cu u kur** vise i do 11 voznja.Uzmem lijepo 205 GTI 1.6,malo ga prigusim,pocupam sve iz njega i deri misko 24/7 :123:

ne volim francuze... i jos je predji pogon... :D
 
Član
Imao stari renault 5 alpine turbo... samo 500 komada( ako se dobro sjecam ), za brdske utrke sređen na 145ks, a samo 700kg :123:
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
Auuuu nemoj tako,Getaca kult,legenda,jedno od najboljih prednjepogonasa ikad.Vrrrrlo radi bi je imao ;)

stroj od auta,ima ovdje kod mene jedan ispred zgrade 205 GTi,cekam kad ce zalijepit prodaje se,jedini peugeot koji mi se svidja i po izgledu i po karakteristikama...
 
Član
Nexus je napisao(la):
stroj od auta,ima ovdje kod mene jedan ispred zgrade 205 GTi,cekam kad ce zalijepit prodaje se,jedini peugeot koji mi se svidja i po izgledu i po karakteristikama...

Od peugeota mi je jedino 309 gti prirasao srcu, dobar je i 205, ali ovo mi nekako priraslo srcu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top