kako je biloo sinoc?? 2009...

kako je biloo sinoc?? 2009...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam slavio,sa rodjakom se vozikao po gradu,zarili i palili,zajebavali se,oko 12 sati nigdje nikog,bili smo (bukvalno) jedine budale (sa autom) u gradu,znaci nigdje zive duse.Danas mi bilo bolje,zimske radosti po parkinzima,malo i po cesti,hihih i eto tako.
Ali posto NISAM slavio,bilo je fino.

Krivo mi sto u brckom nece nikako da organiziraju docek Nove u u gradu,na trgu,dok za islamsku i pravoslavnu NOvu uvijek bude nsto oraginizirano,da se razumijemo nemam nista protiv,ali mi je nevjerovatno glupo sto za Novu godinu koju SVI slave nema nista na trgu,koje sranje u pm:icon_mad:

No sta je tu je!;)
 
Početnik
ah... bilo je super... porodicno, penzionerski, romanticno i ugodno... jelkica s raznobojnim lampicama, lagano mezence, domaci kruh, makedonsko vino, tv, muzika... u drugoj sobi djecica; imali su svoj party... u ponoc pukao sampanjac, gledali raketice ispaljene sa balkona i prozora, malo sarenila u zraku, a zatim na red, cvrst zagrljaj i zelje za godinu koja je pred nama... istina, nista od planova da setamo okolo po kaficima, nije nam se izlazilo ni iz zagrljaja, ni iz toplog stana...

utvrdjujem svoj stav da su porodicni doceci najljepsi doceci... nema nista ljepse nego kad svoju cerkicu stisnem uz sebe "kad kazaljke se poklope" i sapnem joj na uho ono sto joj zelim... jos koja godina, a zatim cu te zelje govoriti u ranim jutarnjim satima ;) i bilo bi mi zao kada bi ih sada propustala...
 
super je i u Livnu bilo ja sam bio u disku i zvao me NivoST nisam ga mogao nac u disku bas mi krivo aj bice drugi put ja sam proslavio neznam ni ja kako trebam izac u grad pa da mi kazu sta sam radio ili dal ima koji snimak sramota :lol::lol:
 
Član
panajotis je napisao(la):
Popio flasu jegera i formatirao pamcenje...
data lost !:icon_smile:

Jos se nisam otrjeznio!

ccccccccccc jako druze jako... !

zivio mi jos 10210430230245204520 godina za to formatiranje cccc:lol:
 
Član
kucni dernek sa djevojkom i prijateljima
nekoliko flasa vodke absolut smirnoff redbull imitat (orginal je preskup)
rostilj glasna musika ples jelo burek i sve se razislo oko 7 ujtru bilo mi je stvarno fino i mirno
 
Član
Predobro bilo, nas 15tak u kuci, gitara, cuga, s obzirom da sam bio prehladjen nisam se prekuco, bio sam taman :D a i cura me safatala rano :icon_smile:
 
Član
Bio u Livnu sa prijateljima, bili u nekoj kafani ubili se ko indijanci, kasnij eu Lennoxu zatukli se do zadnje mozdane celije....extra mi bilo, samo sto sam promuko, boli em glava i stomak, noge ( srecom nije guzica, jedna briga manje :lol: ), kasnije do cure otisao oko 4 ujutro kad se vratio u mostar, i nastavio zajebanciju do 12...tek se maloprije probudio, i ni sad jos nisam dobar...;)
 
Administrator
Evo smo da javim da je i popravni gotov i polozio sam, nisam zaboravio sta se desavalo,:lol::lol::lol:
 
Član
kuca, cura, drustvo, bambus i jaaaaako puno cevapa .... kud ces dalje od toga .... fakat mi je bilo super, isli smo se i vozikat u jutarnjim satima, ma super nam bilo .... e a budim se ujutro nekad, da malo dotjeram vatru koja je vec bila malo et oslabila pa se pocela kuca pomalo hladit, kad ja napolju kisa pu reko hebem ti zivot sto nije snjeg .... i tak nalozim vatru i buć u krevet .... budim se ponovo kroz neznam nekih sat-dva kuca 300 stepeni kako i treba da bude, a napolju vec zabjelilo da valja :icon_smile: .... brze bolje obucem se (natjeram i ostale na isto) i pravac filozofski fakultet, tacnije parking na filozofskom fakultetu :) .... i iskreno da vam kazem nema boljeg nacina da zapocnete novu godinu, znaci osnovni sastojci su:

voljena osoba, automobil sa pola rezervara, snjeg, parking na filozofskom fakultetu, adrenalin i poljubac dok se vrtis u krug sa ubacenim rikvercom i namotanim punim u desno ....

LJUDI NEZAMISLJIV OSJECAJ ....
 
Član
eddo je napisao(la):
kuca, cura, drustvo, bambus i jaaaaako puno cevapa .... kud ces dalje od toga .... fakat mi je bilo super, isli smo se i vozikat u jutarnjim satima, ma super nam bilo .... e a budim se ujutro nekad, da malo dotjeram vatru koja je vec bila malo et oslabila pa se pocela kuca pomalo hladit, kad ja napolju kisa pu reko hebem ti zivot sto nije snjeg .... i tak nalozim vatru i buć u krevet .... budim se ponovo kroz neznam nekih sat-dva kuca 300 stepeni kako i treba da bude, a napolju vec zabjelilo da valja :icon_smile: .... brze bolje obucem se (natjeram i ostale na isto) i pravac filozofski fakultet, tacnije parking na filozofskom fakultetu :) .... i iskreno da vam kazem nema boljeg nacina da zapocnete novu godinu, znaci osnovni sastojci su:

voljena osoba, automobil sa pola rezervara, snjeg, parking na filozofskom fakultetu, adrenalin i poljubac dok se vrtis u krug sa ubacenim rikvercom i namotanim punim u desno ....

LJUDI NEZAMISLJIV OSJECAJ ....

Ko ba,ma ja dok se ljubim vozim na 2 tocka u rikverc eeeee more li to kod tebe tako?:lol:
 
Član
Kod mene je bila ludnica:lol:...bio malo na netu...malo na forumu ovom nasem...onda gledo neki dobar film i zaspo...ludo i nezaboravno:)
 
Član
prelijepo i emocionalno .. slavili smo od tuzle do slavonskog broda preko brckog, bijeljine :lol: mama je zeta u srce uklopila a curica mi nasla novog prijatelja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top