kako je biloo sinoc?? 2009...

kako je biloo sinoc?? 2009...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ja ustaoo..Sinoc je bilo fenomenalnoo...
Na trgu bio vatromet 7-10min...
Kafici,diskoteke punee..Mini suknje,hlacice kratke,suknjice u djevojaka odvracale paznju svima..pa su se i neki zabijali drugima autima na kuke..hehe:lol:
sve u svemu u mom gradu nije bilo neki problema sve je proslo dobro..

I SVIMA ŽELIM SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2009 GODINI..:cool:

LIJEP POZZ
ERNAD,VELIKA KLADUŠA:icon_smile:
 
Član
I kod nas je bilo ok...ja sam slavio kod prijatelja,ali sam izlazio u grad...nije bio organizovan docek na otvorenom.. ali opet je raja izlazila...kafici puni ,pirotehnike se ispalilo moree....kad sam prosao ujutro oko 4 gradom...na asfaltu..samo ostaci petardi ,vatrometa ,raketica i ostalog i razbijenih flasa..
Problema mislim da nije bilo,culo bi se do sad :lol:

Uglavnom josh jednom svima sretna nova,sve najbolje,puno zdravlja ,srece i ostalog :cool:

Lijep pozdrav,
Nedim, Goražde

P.S. Ernade svaka cast za temu :cool: to se treba nagraditi ;)
 
:cool:;) Bilo je extra...U Mejdanu nije bilo nikakve frke...Za organizaciju 10+...Izasao sam iz Mejdana u 04:00...Bilo je stvarno za 10+...
 
Član
Takodjer u mejdanu, zesce bilo, nikakvih problema, produzio dalje oko 3-4, pojma nemam, sto kaze Nismo kako sam proveo 7 sati tamo pojma nemam, samo u jednom trenutku cujem odbrojavaju 10,9,8... :D

Dokobeljao se kuci oko 5-6, i smugno van u 10, pio kafe po benzinskim, nigdje nista ne radi osim njih :D

BTW poceo snijeg u tuzli i to zesce, lijepi se, cesta je sacuvaj boze
 
slavio u kaficu ovdje u kalesiji..
pojma nemam sta sam radio, kad sam dosao kuci..nista..
cekam veceras da izadjem pa da mi ispricaju heh :D
 
Član
Bilo super :cool:

Kucna atmosfera, lagano meza, pivo, tv, konacno da normalno provedem novu godinu :icon_smile:

U Sarajevu je zaklepet'o snijeg k'o veliki :icon_smile:
 
Super Moderator
ma extra mi je bilo... krevet i tablete za temperaturu i jos nakih tableta za neku bolest... temperatura vec 3 dana oko 39 tako da sam novu doceko u krevetu :lol:

Astra je napisao(la):
bio na vlasicu,bilo fenomenalno!!!

ooo vlasic moja planina :cool:
jesi bio na platou među 5000 ljudi il ? :D
 
Član
i kod mene nezaboravno sa curom xtra provedenih 8 sati ludog provoda uz elektronsku glazbu
nevjerovatno se proveo iznad ocekivanja



LJUBUŠKI
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top