Kako izabrati polovne gume?

Kako izabrati polovne gume?

Pozdrav svima, uradio sam još jedan video. Možda nekom bude od pomoći. Nadam se da će Vam se dopasti. Ako vam se sviđa klip ostavite Like & Subscribe.
 
Član
Ja mislio nesto korisno u klipu ono totalna glupost pa ovo znaju i djeca u obdanistu, losa kopija "Auto analize" u svakom pogledu i zvucno i po informacijama :bag: :banhaapy::depressed:
 
Ne znam zbog cega mislis da ikog kopiram, kad snimam na svoj nacin. Ja mislim da su informacije korisne za nekog ko nije upucen u to, ali svako ima svoje misljenje. Pozdrav :)
 
Član
Nije loše ideja, u mnogim zemljama su ovakvi klipovi veoma korisni

Želim ti uspjeha u budućem radu, ali npr. neko moje mišljeno je proširite malo info zašto i kako, mane/prednosti i obrazloženje kratko i bar malo duže video da traje



:turbo:
 
Član
Nije fazon kopiraš li ili ne, ali ja sam ovaj video pogledao 2 puta, maksuz rekoh do mene je, i nisam čuo apsolutno ništa što mi može pomoći oko izbora guma, ha novih ha polovnih
 
Hvala ti iGoogle puno. :)
Pa nekom ko ne zna oko automobili i guma makar ce malo pomoci, ima dobrih informacija. Ti si liaar upucen u sve to vrlo dobro pa ti i ne trebaju ovakve informacije. Pozdrav
 
Član
trebao si dodati jos vise informacija. Ovako si se samo popisao po all season gumama, rekao da je MS guma zimska, sto nije tacno.
Bolja je all season guma, nego voziti zimsku tokom cijele sezone. Imaju all season gume koje imaju pahuljicu
 
Nigdje nisam rekao da je M+S guma zimska, M- mud (blato), S- snow (snjeg). Znaci guma koja se dobro ponasa na blatu i snjegu. Rekao sam da trebamo imati i zimske i ljetne, ako sa zimskim vozimo jedno ljeto ta guma se moze baciti. Pozdrav :)
 
Naveo sam da po zakonu moras imati gumu M+S ili sa pahuljicom. To ne znaci da je M+S guma zimska. Kad imas oznaku M+S i posle toga planinu ili pahuljicu e to je prava zimska guma.
 
Član
to jest tacno po zakonu guma mora imat il to ms il u kvadraticu pahuljicu il planinu. Mene su zaustavljali i provjeravali i ja bas pitam policajca on mi tako kaze.
 
Tacno tako i all season gume mogu imati oznaku M+S, sto znaci da imaju bolje prijanjanje na podlogu po snjegu i blatu..
 
Ja mislio nesto korisno u klipu ono totalna glupost pa ovo znaju i djeca u obdanistu, losa kopija "Auto analize" u svakom pogledu i zvucno i po informacijama :bag: :banhaapy::depressed:
Dobar pokusaj ali ja nista cuo nisam kako izabrati polovne gume?
Mozda bi bilo bolje prepraviti naslov u osnovne stvari o gumama. Ili video ponovno snimiti i stvarno reci kako izabrati polovne gume....neke bitne informacije na koje trebate obratiti paznju prilikom kupovine polovnih guma....plus za pokusaj ostalo minus...
 
Top