Kako instalirati messenger??? HELP!!!!!!

Kako instalirati messenger??? HELP!!!!!!

Ljudi,molim vas pomozite...dugo vremena nisam koristio messenger,mislim da sam zadnju verziju imao 8.5...kasnije skidao 14-ku,ali mislim da je nisam mogao instalirarati. Sad mi msn treba kao oci u glavi,a ne mogu da ga instaliram...skidao sam ovu najnoviju verziju,i nece,skidao sam i neki portable (14-ka),pise da je zastario! Instalacija kod ove 15-ke dodje do 100% i onda se samo vrati nazad (vise u slikama) IMA LI IKAKVA VERZIJA DA MOGU INSTALIRATI....kod mene je XP!!!!









Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Je li ti prilikom instalacije bilo pogaseno sve kao sto ti je MSN napisao, prvenstveno se misli na Firefox, Chrome, Internet expl. i ostale browsere. Ma pogasi sve prilikom instalacije neka ide sam MSN, a ako i tada se desi isto vidi u windows task manageru (ctrl+alt+delete) da nema sta od gore sto sam naveo pokrenuto u procesima (druga kartica po redu znaci ne applications vec Processes), a ak ima ubij ga (End Process), ak ni to ne pomogne vidjeti cemo dalje sta bi mogao probati.
 
Drug,sve je pogaseno,samo instalacija...i opet nece! Probao sam nekih 10 verzija,i nista...unistal,stari msn,obrisao njegov folder,i opet me *ebe!!!!:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
De probaj izbrisati rucno:



pa ondaj probaj ponovo skinuti i instalirati ak nisi vec probao.
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Tog foldera u opste i nema! Trazio sam ja to odmah!

Moras u Folder options iskljuciti kvacicu na "Hide protected operating system files (Recomanded)" da bi ga vidio.

 
Član
Koji operativni sistem.

EDIT: pardon vidim na prvoj slici XP

EDIT 2: de kucaj u win expl. direktno u adress baru

C:\Windows\Installer

pa vidi da li ce uci
 
Jel koristis win xp?

Ako da onda skini msn 7.5 verziju i instaliraj. nakon instalacije pokreni msn 7.5 onda ce ti izbaciti upozorenje da je stara verzija i pitati ce da li zelis update i ti klikni naravno da kada zavrsi to je to.;)
 
Sajo,to sam probao...i isti djavo,opet dodje do 100% i samo se vrati...
Probao sam i ovo sto je apdejt napisao,usao direktno u windows/instaler ali nigdje nema messenger.msi!
Skidao sam i ovo sa link-a,sto je neko postavio,nece ni to...
IMA LI JOS KAKVO RJESENJE?????
 
Član
Po ovim SC, vidim da si odabrao hrvatski jezik prilikom instalacije, pokusaj sa engleskim ako vec nisi.
 
Član
drug probaj ovo:
http://www.technixupdate.com/download-windows-live-messenger-2009-full-setup-offline-installer/

kad otvoris stranicu,spusti dole malo i vidjet ces pise ovako:

Download Windows Live Messenger Complete Setup [ Thanks To Gadget ]



imao sam isti problem i sa ovim sam rijesio.javi kad pokusas ovo..
 
Top