Kako doci do nick: Liga???

Kako doci do nick: Liga???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cuo sam se sa Ligom i sve je dogovoreno ;)
Neka mi neko stavi AMK Carbon ispod nicka ako moze...
Hvala vam na pomoći...
 
Član
Ja mislim da je jucer primljen u klub, ipak momak ima opremu za 10+, to je i nama 1 takmicar vise...
Mislim da ce to biti OK, dovest cemo mi njega u RED!!! ;)
 
Legend
A jeste se raspricaliiiii... :lol:

Vijesti iz prve ruke:

Razgovarao sam sa momkom i dogovor je pao, nije JOS uvjek stalni clan kluba ali je ubacen u grupu za razmatranje... jer clanstvo u Carbonu nije samo imati jaku opremu... ostalo ce te usput saznati...

Ukratko Fajcag je "CARBONIZED"... i sada treba kao i svi ostali da zasluzi clanstvo u "amk Carbon dB timu"...

Toliko od mene... ;)
 
Član
E pa nije nam đaba STANDARDE PODIZEMO... osim toga ima dosta stvari koje se moraju ispuniti da bi se bilo clan ovog kluba a i postovati neka pravila...
 
Član
eh aldene kad me napomenu
ionako je tema gotova,sve je objasnjeno
pa me zanima ona pjesma,vasa himna,ono,ulica,semaforu i stroj,jedan,nas je broj,itd,gdje se moze nac malo boljeg kvaliteta,ona na stranici i nije bas nesto posebno,nije cist zvuk(iako je 256kbps)...pjesma je premocna :D
i gdje se moze nac text,lyrics,kako hocete,ne mogu skontat neke dijelove:D
ajd ak se nekom ne gadi,da mi kaze,ako uopste moze:D
 

IGY

Član
imam ja na CD a i ima negdje tema na forumu odakle se moze skinuti
cim je nadzem okacim ti
 
Član
Želimo da se zahvalimo svima koji su igrali u ovoj maloj predstavi na bhtuningu, hvala svima koji su posudili svoje glasove, likove, i učestvovali u ovoj DRAMI svijesno ili nesvjesno.

Neki od njih su:

Fajcag aka Fajcag
Legionar aka Legionar
Dayo aka Deyo
IGY aka IGY
eddo aka eddo
Alkoholičar aka Alkoholičar
EmirEX_sa aka EmirEX_sa
Nismo aka Nismo
Bekir_SA aka Bekir_SA
Liga aka Liga

Svi LIKOVI su izmišljeni i svaka slučajnost sa stvarnim LIKOVIMA je slučajna...

NITI JEDNA ŽIVOTINJA (ZEC, MAČKA, CUKO, MEĐED) NIJE POVREĐENA TOKOM TRAJANJA OVOG CIRKUSA...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top