kako da spojim zvucnike u vrata od golfa 3

kako da spojim zvucnike u vrata od golfa 3

pozzz svima,zanima me kako da spojim zvucnike u prednja i zadnja vrata na golfu 3. ja sam mislio da provlacim od cd playera,al kod mene su vec sprovedeni do vrata samo treba da spojim zabice. e sad gde tacno treba da ubacim ako je vec neko radio to molim za pomoc...
 
Član
Radio sam ja, al ne kontam sta pitas.
U prednjim vratima fabricki imas zvucnike, ili nemas ni njih ?
U zadnjim vratima moze biti da nema nikako instalacije, pa moras sve provlaciti.
De malo pojasni sta treba pa cu ti napisati.
 
kavaz je napisao(la):
Radio sam ja, al ne kontam sta pitas.
U prednjim vratima fabricki imas zvucnike, ili nemas ni njih ?
U zadnjim vratima moze biti da nema nikako instalacije, pa moras sve provlaciti.
De malo pojasni sta treba pa cu ti napisati.
u prednjim su bili al neko ih je izvadio. od vrata svi kablovi koji idu u auto na ima nesto bijelo neznam kako se zove tu su sve zice sa zabicama ukljucene, e sad i ja tu moram da ukljucim zvucnike al neznam tacno na koje mesto. neznam kako drugacije da objasnim laik sam za te stvari


Knight Rider je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
Radio sam ja, al ne kontam sta pitas.
U prednjim vratima fabricki imas zvucnike, ili nemas ni njih ?
U zadnjim vratima moze biti da nema nikako instalacije, pa moras sve provlaciti.
De malo pojasni sta treba pa cu ti napisati.
u prednjim su bili al neko ih je izvadio. od vrata svi kablovi koji idu u auto na ima nesto bijelo neznam kako se zove tu su sve zice sa zabicama ukljucene, e sad i ja tu moram da ukljucim zvucnike al neznam tacno na koje mesto. neznam kako drugacije da objasnim laik sam za te stvari
evo slike
11bqkht.jpg
 
Član
Morat ces ispratiti od playera boja koja ide, ili izvrni tu bijelu plastiku pa pogledaj zice koje ulaze, da ne pise na njima.
Trebale bi da budu ljubicasta i smedja ako se dobro sjecam, al pise na njima Front R/L pa pogledaj
 
Član
Evo par savjeta kako ces to najprije rijesiti... Prvo nadji ime od auto playera kojeg imas. U google ukucaj ime i pored "Manual" malo ceprkaj po netu i naces potpuno uputstvo sa svim objasnjenjima koja zica za sta sluzi + mozda i kako da mijenjas te zvucnike. Zice zvucnika su pretezno uvjek jedna boja + a ista ta boja samo sa crnom linijom po cijeloj zici - (moze biti i obrnuto da je ta linija + a druga zica -). Kada nadjes koja je zica za sta u uputstvu onda ces lako skontati sta gdje ide. Sretno ;)
 
Top