kako da interier vrata oblikujem po svom ukusu

kako da interier vrata oblikujem po svom ukusu

najvjerovatnije poliester.. covjek hoce da oblikuje tapacirunge na vratima da mu se upasu sa tablom i ostalim koliko sam ja skontao??
daa da too ali nez kako i cim

Ali neces da nam slikas , dzaba nam svima :D
ma ima slika u slikama mi radova a nemam novih nikakvih slika unutrasnjosti...

El. prozore stavis i el. retrovizore, a na svoj tapacirung iskrojis Passatov. Onda se malo poigras sa strujom da to sve spojis i to je to. Jeben poslic u svakom slucaju.
pa i u planu je el podizaci prozora i el retrovizor ali prvo vrata da sredim pa da mogu na prekidace pocet spajat to sve. ;)

Na ovom kanalu mozes naci neki koristan materijal , to se po Americi radi odavno na americkim hot rodovima kad restauraciju opale kombinacija old i new school :D
https://www.youtube.com/user/kylediablo/videos
hvala druzee auu evo ima ovdje svasta mocno i korisno
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Pa ja ko lajik koji nisam u zivotu nista haman dirno oko auta znam da se neka oblikovanja rade s poliesterom, a ti vidim da si dobar majstor cim si ubacio tablu od passata u dvicu a ne znas za poliester :)
 
Član
ma samo poliester na taj svoj uzmes postojeci ogulis platno i sjeces pasujes mazes kako ti pase po zelji.. ili po meni nadji da nisu drveni od 91-92god. one sto su plasticni kao pa na njih da to radis bolji ce biti onda...
 
ma samo poliester na taj svoj uzmes postojeci ogulis platno i sjeces pasujes mazes kako ti pase po zelji.. ili po meni nadji da nisu drveni od 91-92god. one sto su plasticni kao pa na njih da to radis bolji ce biti onda...[/QUOTE
hvala druze a vec su mi plastićni 91 god je golf
za koji dan eto radim too ;)
 
Top