Kadett - Komentari projekta

Kadett - Komentari projekta

Član
RE: Kadjoooooooo ubacen napokon motor!!!!!!!!!!

opa xe svaka cast vozo sam gsi-a E sa ti motorom i to je to definitivno najjaci motor pozzz spakuj to kako treba i idemo dalje :D zz
 
Član
RE: Kadjoooooooo radilo se nesto::)))

e ovako radi se nesto svasta.uradjene su komplet nove cijevi od kocnica (bakar),prebacen zadnji most zajedno sa diskovima i amortizerima sve je sjelo super.kupljene su dizne od g60 motora.dizne su bile na ciscenju ::)))

evo slike dizna a kadeta nesto malo kasnije

jsy0xy.jpg


14xmhrk.jpg
 
Administrator
RE: Kadjoooooooo radilo se nesto::)))

evo tema za komentare projekta... uskoro ce biti ociscen i projekat i tema za komentare...
 
Član
RE: Kadjoooooooo radilo se nesto::)))

VW_freak je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
evo tema za komentare projekta... uskoro ce biti ociscen i projekat i tema za komentare...

JESI GA PROBAO KAKO IDJE :cool:

nisam ga probo,danas je zavrsen auspuh,i imam ulje promjenit i optiku zavrsit pa cu onda,strpit cu se jos malo:icon_smile::icon_smile:
 
Član
Dovezi to u Mostar živ bio.To mi jedan još uvijek nedosanjani san,kocka sa xe-om unutra. ;)
 
Član
jel to vrijeme auta ili ukupno sa reakcijom:icon_rolleyes:,,ja mislim da si dole bio medju najglasnijim autima,,dreči kadet ko jarac,al odlicno ide svaka cast ;);)
 
Član
shurda je napisao(la):
jel to vrijeme auta ili ukupno sa reakcijom:icon_rolleyes:,,ja mislim da si dole bio medju najglasnijim autima,,dreči kadet ko jarac,al odlicno ide svaka cast ;);)

ti je vrijeme auta za reakcijom od o.860 a imo sam kvar i sa auspuhom jer mi je u subotu na zadnjoj trci puko zadnji lonac tako da sam ga moro skinuti..
 
Član
Gledao Kadetta dole u Mostaru u subotu navečer,s Ogijem,Trizom i Noketom bio,nema šta,rekoh ti već davno,moj neostvareni projekt.A čuje se samo tako,jedan od glasnijih,mislim da je od Opela bio glasniji jedino Marin i onaj crni Kadett C ;)
 
Član
wade_ je napisao(la):
Gledao Kadetta dole u Mostaru u subotu navečer,s Ogijem,Trizom i Noketom bio,nema šta,rekoh ti već davno,moj neostvareni projekt.A čuje se samo tako,jedan od glasnijih,mislim da je od Opela bio glasniji jedino Marin i onaj crni Kadett C ;)
hahahaha mislim da je i bilo tako;);)
 
Top