Kadett jaje-propadanje obrtaja ?

Kadett jaje-propadanje obrtaja ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle frend mi na kadettu jaje 1.6 benzinjara ima problem, upali auto, ali kad pusti gas da radi an leru, obrtaji ko kamen propadnu i auto se ugasi...moja sumnja je do svjecica i kablova, i jel ima ovaj motor na usisu kakvu klapnu ili nesto slicno ?

Sta mislite do cega je, motor normalno radi kad se drzi gas, ali cim se pusti gas ugasi se iste sekunde ??? :icon_confused:
 
Član
Benzin..Hmmm...Nisi rekao jel poluanspric ili ... ? Pokusajte malo nastelovat saug ili razvodnik zakrenuti...Da je dizel vuklo bi na zrak,al benz je sto znaci moze i vakum zezat...
 
Član
Nisi napisao jeli karb ili ajnšpric, ako je je karburator onda najvjerovatnije dizna ler gasa ( možda začepljena ). Pogledaj jeli električna dizna i dali dobiva struju.
 
Član
A ne znam stvarno, nij emi on znao reci a juce u mracini teskoj fakat nisam mogao ni pogledat motor preko slabasnog svijetla koji mob daje...

u svakom slucaju thx :)
 
Član
uvijek, hladno vruce mokro suho, uvijek ako ne drzis gasa samo obrtaji spadnu na 0 u roku sekunde....
 
Član
Pogledaj diznu, ako ima karburator izvrni ju i pocisti,ako ne mogne, treba pokusat mal dignut stangas moguce da je ga netko spustio maximala...Sve u svemu, nek odveze u servis, ako bude jedno od ovoga sto sam naveo dat ce 10km za servis..
 
Član
Meni tu smrdi na problem sa strujom , imao sam isti ovakav problem treba provjerit masu motora , kao sto si reko mogu i kablovi bit ako je ajnspric provjerit relej ajnspric pumpe , mene je zezo motoric ler gasa sad ne znam kako je kod ovog kadetta , pozz i sretno ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top