KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

cnic_gsi je napisao(la):
Ja sam procito o kadett i tezinama bar 10 raz. informacija a krecu se od 910 do 1010 naravno c20xe sada kome vjerovati boga pitaj :lol: :cool:

Vaga je svetinja :)
 

GTC

Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

nikad VW neće bit brži od OPEL-a... :cool::cool:
Gsi je bia brži od svakoga gti-a....
a sta se tiče onoga g60 vs corsa opc...hahahha meni tu nije ništa cudno... tako bi prošla i golf 4 i 5 gti...hahahah hebiga 300 kila razlike :cool: a isto tako bi i gsi naprao pola gti-a ...ma čak i gti-a golfa 5 xD dobar i zdrav gsi naravno

ajme.........koja rasprava... a sve vw-ovci krivi jer im ne dolazi iz guze :D u glavu da je OPLO brži :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a sta se tiče fiata coupea turbo i astre opc............. khm.... jedino sta coupea izvlači je to da je lakši i da ima šperu....... astri staviš šperu dobiješ drugi auto...totalno... razlika je naprosto NEVJEROVATNA... imam opc bez špere a vozia opc sa šperom hahah :cool::cool::cool:

uglavnom da zaključim....OPEL MAJKA..... :cool::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

A zašto si ljepotane prodao Astru kad si je onoliko hvalio :lol:? Dosadilo ti stalno rastavljati motor :lol:? Rekoh ti ja da kupiš Imprezu za one pare i sada bi bio miran :icon_smile:...

A vi raspravljate o glupostima Opel je UVIJEK bio brži od VW-a. Bilo koji. 1.3 kadet je derao golfa 1.3, 1.6 kadet derao golfa 1.6 itd itd... Samo što je kvaka što je Golf to mogao činiti godinama a Kadet bi se brzo raspao što od hrđe što od toga što mu nosači lafeta u šasiji pođu pucati pogotovo kod 16V modela...

Možda bi ti bilo pametno da ga jedan dan digneš na dizalicu pa ga dobro pregledaš odozdo pogotovo ušice gdje se veže zadnji kraj lafete (okrenut prema rezervoaru) ;)

I da, Opel 16V ide otprilike 15.4 na 402 m što nijedan Golf 2 ili 3 neće odvoziti (osim G60)...
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

GTC je napisao(la):
nikad VW neće bit brži od OPEL-a... :cool::cool:
Gsi je bia brži od svakoga gti-a....
a sta se tiče onoga g60 vs corsa opc...hahahha meni tu nije ništa cudno... tako bi prošla i golf 4 i 5 gti...hahahah hebiga 300 kila razlike :cool: a isto tako bi i gsi naprao pola gti-a ...ma čak i gti-a golfa 5 xD dobar i zdrav gsi naravno

ajme.........koja rasprava... a sve vw-ovci krivi jer im ne dolazi iz guze :D u glavu da je OPLO brži :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a sta se tiče fiata coupea turbo i astre opc............. khm.... jedino sta coupea izvlači je to da je lakši i da ima šperu....... astri staviš šperu dobiješ drugi auto...totalno... razlika je naprosto NEVJEROVATNA... imam opc bez špere a vozia opc sa šperom hahah :cool::cool::cool:

uglavnom da zaključim....OPEL MAJKA..... :cool::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


heh
vidis ja nisam mislio na svoju voznju sa fiat coupeom,
fiat je toliko brzi od Astre OPC da je to sramota!

Ja sam mislio da pravim bolje vrijeme s golfom svojim nego Astra OPC.

To je malo sokantno tebi za prihvatiti ali tako je :)
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

GTC je napisao(la):
nikad VW neće bit brži od OPEL-a... :cool::cool:
Gsi je bia brži od svakoga gti-a....
a sta se tiče onoga g60 vs corsa opc...hahahha meni tu nije ništa cudno... tako bi prošla i golf 4 i 5 gti...hahahah hebiga 300 kila razlike :cool: a isto tako bi i gsi naprao pola gti-a ...ma čak i gti-a golfa 5 xD dobar i zdrav gsi naravno

ajme.........koja rasprava... a sve vw-ovci krivi jer im ne dolazi iz guze :D u glavu da je OPLO brži :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a sta se tiče fiata coupea turbo i astre opc............. khm.... jedino sta coupea izvlači je to da je lakši i da ima šperu....... astri staviš šperu dobiješ drugi auto...totalno... razlika je naprosto NEVJEROVATNA... imam opc bez špere a vozia opc sa šperom hahah :cool::cool::cool:

uglavnom da zaključim....OPEL MAJKA..... :cool::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

šta ti znači to "ŠPERA" :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
eto ustanovili smo da je OPEL brži al je smeće od auta.pozzzzzzzz
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Špera ima za funkciju da brzinu okretanja oba točka regulira tako da se ne događa da se jedan vrti brže od drugog...
To se pogotovo koristi zbog zavoja pošto se u zavoju auto naginje. ...tako da kad se voziš i ulaziš u lijevi zavoj npr. špera vuče automobil prema unutra tj. pomaže ti da brže izvučeš iz zavoja, pomaže da lijevi kotač ne prokliže ... ;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Neznam po meni je opel strasno auto za moje uslove zivota :icon_biggrin: zadovoljan sam brzinom i nastojat cu da ga sto bolje sastavim sto se tice motora! Sad sto se tice opel vs vw po meni je brzi opel jer sam se uvjerio 200 puta i sto kazu Dohc-24v, GTC, Goca_s6, AL... to stoji jer ljudi imaju iskustva poznajem njihove radove od kad sam tek uzeo auto, i kako got eminentniji su ljudi u ovom poslu nego ovi s 2 dizelima sto dođu i napisu "vw je brzi opel smeće itd..." To mi je skroz beze za vas jeste za mene nije i to znamo netrebamo razglabat o tome! Ljep pozz za sve i nadamo se dobrim utrkama sljedece sezone!
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

cnic_gsi je napisao(la):
Neznam po meni je opel strasno auto za moje uslove zivota :icon_biggrin: zadovoljan sam brzinom i nastojat cu da ga sto bolje sastavim sto se tice motora! Sad sto se tice opel vs vw po meni je brzi opel jer sam se uvjerio 200 puta i sto kazu Dohc-24v, GTC, Goca_s6, AL... to stoji jer ljudi imaju iskustva poznajem njihove radove od kad sam tek uzeo auto, i kako got eminentniji su ljudi u ovom poslu nego ovi s 2 dizelima sto dođu i napisu "vw je brzi opel smeće itd..." To mi je skroz beze za vas jeste za mene nije i to znamo netrebamo razglabat o tome! Ljep pozz za sve i nadamo se dobrim utrkama sljedece sezone!

nisam ja pisao da je VW brzi neg da nadjes mk2 sa 2.0 16V motorom i da utrka bude ravnomjerna, ti nisi napiso ja sam odero vec ovi OPELOVCI -"nek si mu pokazo sta je GSI i slicne komentare a razlika u snazi drasticna. A fino je i GocaS6 napisao za OPELA sta mu je mana.
Nemoj sad mislit da nisam nikad sjeo u Opela. Vozio sam par modela a stari je imo Vectru 98god 2.0 16V i odlicna je za vozit,udobna to nema govora al hebe ta limarija i hebi je ako ces svake godine radit pragove i rubove.pozzz i bez ljutnje:cool::cool::cool::cool:
PS Tebi sretno u nastavku projekta
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Ej drug znas onu haiku poeziju sto sam ti danas rekao Make :D

Oj Make, Mjesecu, Sunceva guzico
Sto konje sijes, a asfalt ne grijes
P.... :D:D:D


:lol::lol::lol:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Dobra dobraaaa :lol::lol::lol::lol::lol: Ma svatko od nas voli nesto tako i ja kadilaka a ja sam ga lakiro ima vise od dvije godine i nema nigdje hrđe jes im lim mana ali da se sve rijesiti!
 
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

GocaS6 je napisao(la):
A zašto si ljepotane prodao Astru kad si je onoliko hvalio :lol:? Dosadilo ti stalno rastavljati motor :lol:? Rekoh ti ja da kupiš Imprezu za one pare i sada bi bio miran :icon_smile:...

A vi raspravljate o glupostima Opel je UVIJEK bio brži od VW-a. Bilo koji. 1.3 kadet je derao golfa 1.3, 1.6 kadet derao golfa 1.6 itd itd... Samo što je kvaka što je Golf to mogao činiti godinama a Kadet bi se brzo raspao što od hrđe što od toga što mu nosači lafeta u šasiji pođu pucati pogotovo kod 16V modela...

Možda bi ti bilo pametno da ga jedan dan digneš na dizalicu pa ga dobro pregledaš odozdo pogotovo ušice gdje se veže zadnji kraj lafete (okrenut prema rezervoaru) ;)

I da, Opel 16V ide otprilike 15.4 na 402 m što nijedan Golf 2 ili 3 neće odvoziti (osim G60)...

kolega mi je imao kadeta 1.6b i ne da me nije nikad oderao...cak sam ja derao njega.... i to redovno
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

golf_2_1.3 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
A zašto si ljepotane prodao Astru kad si je onoliko hvalio :lol:? Dosadilo ti stalno rastavljati motor :lol:? Rekoh ti ja da kupiš Imprezu za one pare i sada bi bio miran :icon_smile:...

A vi raspravljate o glupostima Opel je UVIJEK bio brži od VW-a. Bilo koji. 1.3 kadet je derao golfa 1.3, 1.6 kadet derao golfa 1.6 itd itd... Samo što je kvaka što je Golf to mogao činiti godinama a Kadet bi se brzo raspao što od hrđe što od toga što mu nosači lafeta u šasiji pođu pucati pogotovo kod 16V modela...

Možda bi ti bilo pametno da ga jedan dan digneš na dizalicu pa ga dobro pregledaš odozdo pogotovo ušice gdje se veže zadnji kraj lafete (okrenut prema rezervoaru) ;)

I da, Opel 16V ide otprilike 15.4 na 402 m što nijedan Golf 2 ili 3 neće odvoziti (osim G60)...

kolega mi je imao kadeta 1.6b i ne da me nije nikad oderao...cak sam ja derao njega.... i to redovno

Wow :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top