Kadett GSI 16V "C20LET"

Kadett GSI 16V "C20LET"

Član
taj motor u calibri moze trosit 7-7,5 litara ako je sve ok a calibra je teza dosta od kadeta tako da se potrosnja jos smanjuje e sad koliko ce to bit adekvatno i pouzdano na plin ne mogu sudit,znam momke sto ugradjuju plin i na turbo benzincu voze obicni plin i kaze svremena na vreme detonira i izbije plasticni dio intercoolera ostalo je sve ok,ako je to njemu ok i meni je ,pazi samo da ti to dobro urade i podvuci im to dobro....
 
Član
...sama riječ GSi...ja sam ga vozio 2g. 150 ks bio je pojam na cesti unazad par g...a i sad je!!! :) žao mi je sto sam ga prodao,sad takvog ne mogu naći,bar ne u takvom stanju.!!! sretno sa njim i polako jer kad je gas u podu on jednostavno čupa!!! :)
 
Član
meni je sve jasno ali uzeti neku jurilicu od 200 ks i onda razmisljati o potrosnji...
neide to skupa nikako
 
ne razumijem sta vi imate s covjekom i njegovim autom i sta ce on staviti u njeg i sta ce sipati? a ti bmwscaner u svakoj te temi nadjem da bacis po koju bombu podkuhacu to ne dolikuje jednom moderatoru
 
Član
to nije bomba nikakva samo moje osobno misljenje...
da mislim o potrosnji onda bi vozao dizela.. a sam po sebi ovaj kadet je zestoka jurilica a kad vidim da netko u to toci plin... meni je to bljak
forum je svatko ima pravo na svoje misljenje
 
bmwscaner je napisao(la):
meni je sve jasno ali uzeti neku jurilicu od 200 ks i onda razmisljati o potrosnji...
neide to skupa nikako

meni ovo bas i ne zvuci kao normalno misljenje , al nebitno ja samo kazem da je to od momka izbor , i ja vozim benzinca , trosi mi 15stak normalne voznje a plin nikad necu staviti pa makar stajao pred kucom (a cesto i stoji) :) al ako covjek hoce to da uradi boze moj njegovo auto ne treba u to mjesati koliko on konja ima i sta je kupio , ima ljudi na 1.4 stave plin
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
meni je sve jasno ali uzeti neku jurilicu od 200 ks i onda razmisljati o potrosnji...
neide to skupa nikako

Nije to auto od 30000e pa da ti bude svejedno da li je plin ili benzin....A bice to i dalje opasna jurilica, neprimetno slabija,a znatno ekonomicnija. Da su normalne cene benzina niko ne bi ugradjivao plin....
 
Član
Ubacen sekvent plin i stavljene nove svecice BRISK Silver DR15YS: http://www.brisk.biz/page.php?page=2600



Auto ide odlicno, mada slabije nego na benzin sto je i logicno posto je ostao stari isparivac koji je modifikovan da istrpi snagu od 150KW, posto je isti predvijdjen za max 110KW :)
Naravno, cim stigne Phase 2, odmah ide i drugi isparivac da bi sve to radilo kako treba.
 
Član
Zamenjeni i zadnji paknovi, dotegnuta rucna, ispusten vazduh iz kocnica, atestiran gas, a auto je danas i registrovan :aplauz:

Uzeo sam i dihtunge semeringa menjaca, tamo gde ulazi polusovina posto tu malo curka ulje, a uzeo sam dva komada posto ne znam koji mi tacno treba, pa cu drugi vratiti :)

 
Član
Ovo je auto za svaki dan (kuca-pos'o, pos'o-kuca) :), tako da je plin neminovan, a Pontiac je za uzivanje i nema plin :)
 
Član
dobar kadilak,nije lako voziti ovolikog potrosaca svaki dan,sasvim mi je logicno sto si ugradio plin. Imas plin,vozis se pojeftino,a uvijek mozes biti knight rider;););)
 
Top