kadett F1

kadett F1

Član
evo da predstavim i ja svoju formulu....kadett 1.6i
Lagani radovi...[attachment=26270][attachment=26269][attachment=26268]

uz pomoc dvojice kolega stavljene su crvene opruge...pa je kadjo "ćućno" sto se vidi u prvom postu.....
 
Član
sad ce to....samo dok uploadam sve....
ubacili smo malo muzike...eto cisto da nije tisina dok se vozam......heheh[attachment=26273][attachment=26274][attachment=26275]
 
Član
nakon duge i teske sam nabavio sat sa obrtajima...i napokon uhvatim vremena da ga stavim, ali naravno problemi cim se skinuo stari.....nosac s lijeve strane volana kroz koji bi trebala sajla proci nije suplji nego puni...i sad na um pada par ideja koje su propale prije nego su i zazivile......vracen stari sat a ovaj spremljen u garazu do sljedeceg susreta, tj do danas. slika stare čađe i dugo ocekivanih obrtaja..[attachment=26285][attachment=26286]
skinut stari i brusilicom otpilan nosac dokle je smetao da se sajla prikljuci normalno.....a to izgleda otprilike ovako....[attachment=26283][attachment=26284][attachment=26279][attachment=26280]
nakon dosta muke i pilanja....sat je spreman za ubacivanje....ali onda se dogodi ovo...[attachment=26281] vodic na kojem je izolacija bila oslabila dirnuo zeljezo i naravno pregorio i ono i osigurac....tlak vec na milion.....na osiguracu se zahvaljujem Laguni od starog :lol:, a sto se sata tice, nema toga sto zica nemoze popravit.....prespojili smo i to i slijedi testno spajanje[attachment=26282] odlicno....RADIIIIII...sreci nema kraja pa smo to samo na brzinu pricvrstili i bacili krug kojeg je popratio grincev osmijeh kod obadvojice (od uha do uha):icon_smile:
....zasada se dobro drzi....[attachment=26287] [attachment=26288]
 
Član
ma kađo pali vozi...:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
jos cemo mi kemijat po njem...
 
Član
-the bla- je napisao(la):
nakon duge i teske sam nabavio sat sa obrtajima...i napokon uhvatim vremena da ga stavim, ali naravno problemi cim se skinuo stari.....nosac s lijeve strane volana kroz koji bi trebala sajla proci nije suplji nego puni...i sad na um pada par ideja koje su propale prije nego su i zazivile......vracen stari sat a ovaj spremljen u garazu do sljedeceg susreta, tj do danas. slika stare čađe i dugo ocekivanih obrtaja..
skinut stari i brusilicom otpilan nosac dokle je smetao da se sajla prikljuci normalno.....a to izgleda otprilike ovako....
nakon dosta muke i pilanja....sat je spreman za ubacivanje....ali onda se dogodi ovo... vodic na kojem je izolacija bila oslabila dirnuo zeljezo i naravno pregorio i ono i osigurac....tlak vec na milion.....na osiguracu se zahvaljujem Laguni od starog :lol:, a sto se sata tice, nema toga sto zica nemoze popravit.....prespojili smo i to i slijedi testno spajanje odlicno....RADIIIIII...sreci nema kraja pa smo to samo na brzinu pricvrstili i bacili krug kojeg je popratio grincev osmijeh kod obadvojice (od uha do uha):icon_smile:
....zasada se dobro drzi....

ti si samo sliko a ja sam sve to sam uradio...ccc
 
Član
na zvuku ce se radit sljedeci tjedan tj. dok placa legne:cool:, a felgice planiram ats cup 15...ali mislim da ce trebat dizat zadnji kraj ili nesto radit jer nece po sirini moc stat.....:icon_sad:
 
Top