kadett e GSI v6

kadett e GSI v6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: kadett gsi 2.0

jao ekreme joj ful si prekul sad, nije dosta digitalna tabla jos i bord kompjuter mora da legne, odoh rezat kroz za siber da te nadmasim :D
 
Član
RE: kadett gsi 2.0

bas si neuk , na fabrickoj instalaciji ima ostavljen dzek za to probali juce ja i elva radi sve super .
mjeri prosjecnu potrosnju , trenutnu potrosnju, potrosnju u leru tj litara na sat , vanjsku temp. , sat , stoperica , s trenutnom kolicinom goriva kolko mogu prec km i sta ja znam sta jos .
i jos da kazem da sam kupio motoric ler gasa i regulator pritiska goriva postavio juce ma milina opca :)
a sta tek slijedi nisi ni svjestan hihihihihi
 
Član
RE: kadett gsi 2.0

ekrem_ je napisao(la):
bas si neuk , na fabrickoj instalaciji ima ostavljen dzek za to probali juce ja i elva radi sve super .
mjeri prosjecnu potrosnju , trenutnu potrosnju, potrosnju u leru tj litara na sat , vanjsku temp. , sat , stoperica , s trenutnom kolicinom goriva kolko mogu prec km i sta ja znam sta jos .
i jos da kazem da sam kupio motoric ler gasa i regulator pritiska goriva postavio juce ma milina opca :)
a sta tek slijedi nisi ni svjestan hihihihihi

ne'a, sad si pravi :cool: jel neka sipka slijedi? :p
 
Član
RE: kadett gsi 2.0

[attachment=38749] :(

da ne otvaram drugi naslov evo ovde cu postavit slike od prijatelja koji radi kadeta C
kupe, ubacen je redni sestak od omege 3.0 24v . za sada je ubacen motor i mjenjac probno . napravljen tunel na novo radi mjenjaca . kocnice spojene , kvacilo hidraulicno sada trenutno se radi na ubacivanju servo letve .

[attachment=38758][attachment=38760][attachment=38761]
[attachment=38754][attachment=38756]
 

Prilozi

  • Image0080.jpg
    Image0080.jpg
    102,5 KB · Pregleda: 90
  • Image0085.jpg
    Image0085.jpg
    85,8 KB · Pregleda: 125
  • Image0086.jpg
    Image0086.jpg
    88,7 KB · Pregleda: 74
  • Image0087.jpg
    Image0087.jpg
    74,7 KB · Pregleda: 88
  • Image0088.jpg
    Image0088.jpg
    73,4 KB · Pregleda: 57
  • Image0089.jpg
    Image0089.jpg
    87,5 KB · Pregleda: 80
Član
RE: kadett gsi 2.0

jes da opela ne volim al ovo je bas super heheh,eee da imas na pik.ba bas ovaj motor 3.0 pa ako treba jos jedan za dijelova hehhehehe D: D:
 
Član
RE: kadett e GSI & kadett c kupe 3.0 24v L6

preslo se na rubove samo su jos oni ostali , novi stavljeni i sireni za 8jx15 et 15 :) do subote varenje ce bit gotovo .


[attachment=38878][attachment=38879]
[attachment=38880]
 

Prilozi

  • Image0094.jpg
    Image0094.jpg
    97,3 KB · Pregleda: 55
  • Image0095.jpg
    Image0095.jpg
    109,4 KB · Pregleda: 95
  • Image0098.jpg
    Image0098.jpg
    71,4 KB · Pregleda: 75
Član
RE: kadett e GSI & kadett c kupe 3.0 24v L6

C je sila... o motoru se nema šta puno reći... svi znaju za taj strašni šestak :)

Sretno i tebi i prijatelju da to što bolje sredite.

pozz.
 
Član
RE: kadett e GSI & kadett c kupe 3.0 24v L6

hjoj ja i zaboravio na ovu temu ,na auto je dosta uradjeno , potrosni materijali skoro pa 90 posto je promjenjeo sve novo od svjeca kalbova ulja do kugli krajnica kocnica . iznutra lakirano , motorni prostor sredjen lakiran , naravno zastita uradjena .
sjedista i tepisi su oprani dubinski , nebo i tapacirunzi presvuceni u crnu alkantaru . za par dana i de na profi lakiranje .
evo stavicu par sllika slucajno to sam naso pa cu za vikend detaljnije slikat :)


image0120u.jpg

image0116e.jpg

image0118c.jpg
 
Član
RE: kadett e GSI & kadett c kupe 3.0 24v L6

Ni slike postavit ne znas :p aj sklapaj tu barakudu do osijeka :)
 
Početnik
RE: kadett e GSI & kadett c kupe 3.0 24v L6

uff kadjo je sila bgm,sredi to i cuvaj ga,nedaj u ruke ciganima (pravim i ovim bjelim:icon_mad: ) tesko je nac NORMALNOG kadju;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top