kadett e GSI v6 - Komentari projekta

kadett e GSI v6 - Komentari projekta

Član
RE: kadett e GSI & kadett c kupe 3.0 24v L6

jesmo mi smo pricali za pragove i naso sam ih ovde , imam sad par viska :) felge su drama ispale vi kazu , boja neka jebacka a i momak farba do jaja . a na c spovodi se instalacija pa ima prepreka milion pa to polako ide
 
Član
RE: kadett e GSI & kadett c kupe 3.0 24v L6

image0174.jpg

image0176j.jpg

image0177z.jpg

image0178u.jpg

image0179p.jpg

image0180o.jpg

image0181r.jpg

image0183d.jpg
 
Član
RE: kadett e GSI & kadett c kupe 3.0 24v L6

Meni licno nije legla ova boja, ali je kadjo odlican, samo napred;)
 
Legend
RE: kadett e GSI & kadett c kupe 3.0 24v L6

zuta ne lezi svim autima,al ovo kad se sve sklopi ima da bude prelijepo,samo naprijed
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

jesi skrt sa slikama na facebooku :) do jaja sine, ka'cemo vise da se vozamo majka mu stara :)
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

ma stavicu kasnije na fb . pa eto danas sam skoro 90 posto unutrasnjosti ubacio ide to kuha se hahahah djesi ti kas vam
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

restauracija uspjesno izvedena.super je:cool::cool: bas je lijepo vidjeti kad neko i GSI dovede u fabricko stanje, kulturno izgleda,svaka cast ;)
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

Odličan, samo zamjerka za zadnju haubu (gepek) bez linije one što ide preko njega, i izgleda nekako smiješno
:lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

odlicno je ovo ispalo,svaka cast, bas kadilak za pohvale, inace su svi unisteni i nadjidjani, ovaj tvoj mi je odlican, fino ispade zuta bogami;)
 
Administrator
RE: kadett e GSI finale str.9

i meni se svidja... odlicno ispalo... nisam ni pomislio da ce mu zuta ovako dobro sjesti:cool:
 
Top