Kadett E 2.5 V6 new update!!!

Kadett E 2.5 V6 new update!!!

Član
ne volim vidjeti kadeta al ovaj mi se bas svida..ima par detelja koji mi se ne svidaju al od kadeta napraviti ovako auto tebi svaka cast..;)
 
Član
marijo dj je napisao(la):
nemam šta reć sve su već rekli šta se tiče motora, muzike vanjskog izgleda, mene samo zanima unutrašnjost jer na jednoj slici sam kukenio da nije nešto tj klasika čista ito dosta uništena ... ako sam u pravu nemoj nam brukat grad malo kože volje to se iztapacira i divotica :) ali sve u svemu dobro samo manje zorova gradom hehehe :)

Unutrašnjost nije uništena kako ti reče (nisi dobro vidio)...nije ni čista klasika (opet nisi dobro vidio)...a što se tiče kože...hmm...od Kadeta Champion-a je kožu naći kao da dobiješ na Bingu,ne možeš naći ni obična sjedala da su uredn a kamoli kožu.Dugo se to traži ali bez rezultata ili je u dosta lošem stanju a kod nas nema dobrog tapecera da to odradi kako valja.
Ma kakvi zorovi;)
 
Član
dohc24v je napisao(la):
Unutrašnjost nije uništena kako ti reče (nisi dobro vidio)...nije ni čista klasika (opet nisi dobro vidio)...a što se tiče kože...hmm...od Kadeta Champion-a je kožu naći kao da dobiješ na Bingu,ne možeš naći ni obična sjedala da su uredn a kamoli kožu.Dugo se to traži ali bez rezultata ili je u dosta lošem stanju a kod nas nema dobrog tapecera da to odradi kako valja.
Ma kakvi zorovi;)

drug, ima njih par koji ce to odraditi dooosta dobro ;)
Hoces presvlaku: Tahir (autopresvlake nick na bht)
Hoces pravu kozu na sjediste, bujrum kod Esmera :) sve ima cijenu :cool:
 
Član
Ako je Esmer iz Visokog onda sam upoznat sa njegovom rađom (opšivao mi je volan) i super ga je odradio a imam i CD od njegovih radova na raznim autima;)
Jedino bi u obzir došla sjedala od GSI-ja Champion-a jer nemaju veze sa ovim orginalnim sjedalima od GSI-ja:cool:

admir jahic je napisao(la):
Zakolji dvi krave i opsi sjedala,al gledaj da je sarenka :cool::cool:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top