kadett e 1.3 86god

kadett e 1.3 86god

Član
ovo su slike kadeta kad sam ga tek uzeo,za svoje godine nije toliko los,,u planu je sredjivanje,,,,bilo bi pozeljno malo prijedloga;)

imag0043ov.jpg

By pripi at 2012-01-25

imag0039qw.jpg

By pripi at 2012-01-25

imag0038ez.jpg

By pripi at 2012-01-25

imag0037ad.jpg

By pripi at 2012-01-25

imag0036w.jpg

By pripi at 2012-01-25

imag0035dj.jpg

By pripi at 2012-01-25

imag0045tb.jpg

By pripi at 2012-01-25
 
Član
Dzoni3 je napisao(la):
Izgleda ocuvan , evo jedan prjedlog stavi neke fine felge :icon_smile:

kontao sam to na proljece,,sad su na njemu 14-ke od golfa 3 one fine sto imaju obruceve plasticne,,stavit cu nove slike dok uslikam
 
Član
edo_benz je napisao(la):
fin kadzo,sretno sa sredjivanjem ;) imas li nesto posebno u planu

pa jos nisam siguran sta da radim,,trazim od gsi-a branike,stopke,zadnji spojler,,remus kakav fin ,nista pretjerano,uglavnom da izgleda originalno,bez pretjerivanja,,,unutrasnjost kontam od astre f kontam ubacit,,polako sve postepeno,,ima vremena za sve:icon_smile:
 
Član
colibri je napisao(la):
jako lijep primjerak kadetta ipak djaba sto se prica za lim opelov ovaj izgleda savrseno ;)


ma lako je za limariju bar nije skupa reparacija,,bitno je da se odzava auto i sve je onda ok..a kadet za svoje godine dobar je,,zadovoljan sam,,malo jos sminke dok malo otopli vrijeme,,sutra mu bas kontam uradit jedan servis,,zamjena teflona na ventilima,remenje,svi dihtunzi moguci na motoru,,ulje itd,,mora se malo i ulozit u auto ako zelis da slusa ;);) pozzzzzzzz

shurda je napisao(la):
dobar kadrija..podsjeti me na mog kadju bijelog 1.3,,inace moje prvo vozilo;)



hvala prijatelju,,ma kadrija je stroj za nase ceste ;););)
 
Član
malo experimentisanja i ukrajanja na postojecu karambolku,,jos nije gotovo,,al kad se sredi i ofarba,,bice to dobro
ni sada nije lose




 
Član
Nažalost danas sam imao udes,čovjek me nije vidjeo i prass u mene :icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:



















 
Top