kadett c limo 71g bye bye str. 13

kadett c limo 71g bye bye str. 13

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

ali ako mozes nac,negdje skoljku sa papirima na otpadu,a da joj je zdrav lim oko broja,malo kemijanja i sve se moze...moj stari je tako prije par godina uradio kadeta,bas tako lim je bio struho....i regan je na taj novi broj i zdravo..
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Ma ja mislim da niko od ovih sto radi nezna gdje tocno stoji br. sasije da ga probam prekucati ima na jednom mjestu covjek kuca auta za 200km pa da mi to uradi ispod haube prepise mi ovaj br. iz papira pod haubu!????? Ajde vidjet ce mo 100 glava je pametnija od 1 pa ce mo vidjeti ima li iko ikakvo iskustvo dobar prijedlog itd...
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

u nas bi možda i moglo proći, ali gdje drugo :icon_sad::icon_sad::icon_sad: mora biti način da se to odradi j*emu miša:icon_mad::icon_mad:
 
Legend
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

ebemu baksuzluk , sranje je da je bar kocka kadett ima ih , ali je ovo cudo rijetko , .......

daj malo prohodaj , ima dosta majstora koji kucaju brojeve ..... stari hebeni zanat ,bar da ga registrujes pa onda vozi i sta bude za godinu nek bude :icon_confused::icon_cry:
 
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

brate mili nemislim ti nista lose al odustaj na vrijeme ovo je rupa bez dna plus sad to oko broja sasije stvarno se ne isplati ovo radit dobro razmisli
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Ne znam sta ti ovdje oko lafete predstavlja problem,ne vidi se bas najbolje, napravis fleku na L profil i zavaris.
 
Početnik
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

cnic_gsi je napisao(la):
Ma ja mislim da niko od ovih sto radi nezna gdje tocno stoji br. sasije da ga probam prekucati ima na jednom mjestu covjek kuca auta za 200km pa da mi to uradi ispod haube prepise mi ovaj br. iz papira pod haubu!????? Ajde vidjet ce mo 100 glava je pametnija od 1 pa ce mo vidjeti ima li iko ikakvo iskustvo dobar prijedlog itd...

zar nije kod desnog sjedala broj sasije....:icon_question:
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

moglo bi se na nekom tehnickom, moj komsija neki dan registrovao nije ni otisao na tehnicki, jbg mora postojat nacin sigurno;)
S druge strane kao sto rece dado razmisli dobro i da to kucanje uradis i da registrujes sta ces sljedece godine opet se zaj*avat.Da prekucas i da prodas ni to ne mozes.. ne znam, ne moze covjek biti pametan
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Ma nebi nikog zaj*o netreba mi to da ga prodam covjeku pa da mu ga uzmu i pravit se blesav nisam znao itd... Nebi to ni da se meni desi ni nikom drugom! Enesss brate neznam evo regam ga godinu dana ukrcim u njega pare i otmu mi ga gdje sam onda??? Dado neznam mislim se malo sam stavio na papir izat ce me puno puno rega je samo 320km prekucavanje, varenje, mehanika, struja, enterijer.... Kisa para nelegalno auto sta imam nista sta sam dobio nista pao na glavu ko i s onim autom! Neznam morat cu opet popricati sa sretom sta kako! Pozz ako neko smisli neko rijesenje bio bih zahvalan do bola! Teretanas brate nemam gdje zavarit taj L profil jer je sve iznad strulo nemogu ti objasniti sve iznad gdje se lafeta drzala je strulo nisam ono ni poceo pilat samo vidio rupu i opipo rukom i usliko! :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question: :icon_sad:
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Sta ste digli frku plasite covjeka,nema veze ako je istrunuo broj sasije,odes na tehnicki,to se sve fino poslika,udari se broj na drugom mjestu problem rijsen,bitno je da je auto regularan.
Sto se tice lafete,cekic u ruke okucaj sve sto je trulo,iskrojis fleke od jaceg lima to je to,sve se moze napraviti,nije to nista cega sam se ja nagledao;)
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Vjerujem ti teretanas ali student sam pa nemogu iskesirat sve ovo radio sam atest motora koji me je dosao 350km zbog toga mi se neradi ovo jer jedino sta mi ostane da prekucam ali opet nije legala!??? Ako kako niko nema neki nacin da to iskentram! Boze ucuvaj :D
 
Administrator
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

i ja bi ti preporucio da odustanes od projekta... jer kako god uradio perfektno ako je ilegalno uvijek ces strahovat da ti nece uzeti i mozes naj*bati bez razloga... radije te pare sto si planirao uloziti ulozi u neku drugu masinicu u koliko toliko boljem stanju... bolje to nego razmisljati svaki put kad vidis patrolu na ulici sta ce biti i kako ce;) ali ti odluci.. mozda ipak nadjes dobro rjesenje;) pozz
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Pusti se suplje po forumu,nazovi sup,provjeri kakva je procedura,koliko kosta,znas na cemu si.
Na kraju krajeva ko ce ti gledati broj sasije na autu starom 40 kuka,ovde U BL ima par tih c kadetina nit im se slaze sasija ni motor,voze se normala,bas je pandurima do peglanja s takvim autima.
 
Administrator
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

ma nije toliki problem sa pandurima, ali na tehnickom nece proci... negdje mozda i hoce ali da je znati gdje... moj stari prosle godine prodao forda oriona i odvukao momak auto na tehnicki i da registruje kaze mu covjek prekucavan broj ili je navaren sa drugog auta, a nije bilo ni jedno ni drugo, vec je poceo da truhne i puno puta je zasticen i morali smo otici na drugi tehnicki, gdje su nas pustili... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top