Kadett 1.4S

Kadett 1.4S

Član
Evo da predstavim svojeg kađu
prije


Uploaded with ImageShack.us
rađene neke sitnice


Uploaded with ImageShack.us
malo se igrao bojicama inapravio nove papučice


Uploaded with ImageShack.us
kazaljke pofarbao u crveno i malo dodao sitnice na km satu


Uploaded with ImageShack.us
učio se šivati,za prvi pokušaj zadovoljan


Uploaded with ImageShack.us
odlučio glumiti tapetara


Uploaded with ImageShack.us
novi izgled


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
ostale još neke sitnice,pofarbati bočne lajsne,auspuh sa dvije cijevi,mrežice na zadnjem braniku
 
Član
dobro si tapacirunge sredio, drama jedna, samo sta ce ti ovaj sank nazad, branike necu komentarisat uopste, to je taj fazon, samo mi ovaj sank opasno bode oci:icon_confused:
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobro si tapacirunge sredio, drama jedna, samo sta ce ti ovaj sank nazad, branike necu komentarisat uopste, to je taj fazon, samo mi ovaj sank opasno bode oci:icon_confused:

Sankeru, nocas budi drug.... :lol:
 
Član
Jbg,došlo mi,nisam htio da bude ko ostali kadetti sa GSI spojlerom.a znao sam da ćete me popljuvati za šank,ali izdržaću:icon_smile:
 
Član
pišta je napisao(la):
Jbg,došlo mi,nisam htio da bude ko ostali kadetti sa GSI spojlerom.a znao sam da ćete me popljuvati za šank,ali izdržaću:icon_smile:

nisam te popljuvao, daleko od toga, na kraju krajeva ko sam ja da tebi govorim trebas ovako ili onako, ja sam samo pitao sta ce ti to, mozda uzivo i ne izgleda ovako kao na slici, sve u svemu nemoj se naci uvrijedjen,nisam mislio da te uvrijedim fkt, tvoje auto tvoja stvar, zar ne
imas pravo da vozis na autu sta ti je volja;)
 
Član
Ma kakva uvreda,ni slučajno,to ja onako,dapače uvijek dobro došli komentari ,dobri ili loši sve prihvaćam,još da sam bliže piva bi dobro sjela:lol:

pišta je napisao(la):
Ma kakva uvreda,ni slučajno,to ja onako,dapače uvijek dobro došli komentari ,dobri ili loši sve prihvaćam,još da sam bliže piva bi dobro sjela:lol:
 
Član
j...... ti kopjuter bolje mi leži fleksa u ruci,htio sam reći,kriza srednji godina....drugi pubertet,liječim komplekse iz mladosti:lol::lol::lol:
 
Član
jedino sto bas mogu zamjeriti je da uz ovakav izgled deffo ne ide ovaj stil felgi, treba nesto s falcom, i bar jedan broj vece
 
Top