Kadet GSI 2.0 16V - sta, kako?

Kadet GSI 2.0 16V - sta, kako?

Član
Osiguranje važi normalno....ja sam preveo auto sa novim tablicama iz RS u FBiH bez ikakvih problema...što se tiče odjave mislim da će ti trebati vlasnik iz papira lično.

Samo što Kadett nije jeftin, a i limarija je svakome katastrofalna, a ovaj je friško rađen, što se vidi i na slikama...
 
Početnik
aaaa sad opet znaci nije problem prevod, problem je kadet...ma da mi je naci hondu da valja, najradije bi to...daje mi i neki lik iz Zenice golfa gti KR, al los...prije 8 godina tog golfa kupio lik u kaknju za 3800, al je tad bio odlican...i sad taj lik u zenici, koji mu je 16-ti vlasnik, trazi 4 hiljade...et zbog toga necu golfa vise..
 
Legend
napravi samo kupoprodajni ugovor i nemoj ga ni prevoditi dok ne istekne registracija, kad istekne sa tim ugovorom odjavis auto i prevedes ga na sebe ;)
 
kakav crni gsi, honda,honda,honda :)

Opet bas mi cudan izbor imas, Honda il Opel, prvi put cujem da se neko dvoumi izmedju tog :S
 
Početnik
a vidis da se opet zalijecem, sta prvo izleti, ko i mazdu kad sam kupio haha...al sigurno znam da se necu smiriti dok ne kupim hondu...ocu da s tobom stanem na crtu, nista vise :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
kakav crni gsi, honda,honda,honda :)

Opet bas mi cudan izbor imas, Honda il Opel, prvi put cujem da se neko dvoumi izmedju tog :S

Zato sto ljubitelj auta treba da voli auta, ne marku.....
 
Član
Ovaj kađo po slikama djeluje pravo dobar, a sta kakav je uzivo to je druga prica, ugl motori su dobri dok ne pođu zezat trokirat i ostalo... Auto, kao auto je isto meni dobro, to je pila koja za male novce daje dobra vremena na sr-ovima i u licnom uzivanju, sto netko rece "cvili u trecoj :D" bez problema... Al ti opet znas sta hoces i sta ti odgovara najbolje...
 
Oggy je napisao(la):
a vidis da se opet zalijecem, sta prvo izleti, ko i mazdu kad sam kupio haha...al sigurno znam da se necu smiriti dok ne kupim hondu...ocu da s tobom stanem na crtu, nista vise :D

Bujrum, bice mi zadovoljstvo :)

Nego da kazem koju ot, ne znam da li je to taj Kadett, al je u Brckom bio identican, vozao ga je jedan lokalni manijak, slupao ga (nije strasno,al ipak jest), popravio i reko je da ga prodaje, a posto ga ne vidjam vec jedno vrijeme, kontam da nije to taj. Pitaj vlasnika otkad je kod njega i gdje ga je uzeo.

trizex je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
kakav crni gsi, honda,honda,honda :)

Opet bas mi cudan izbor imas, Honda il Opel, prvi put cujem da se neko dvoumi izmedju tog :S

Zato sto ljubitelj auta treba da voli auta, ne marku.....


Sto ti onda po drugi put kupujes Fiata? : )

Svako ima marku koju favorizira i koliko god se ti ibretio mom komentaru, rijetkost je srest nekog ko se dvoumi izmedju Opela i Honde, a da pri tome ne bira auto za neku odredjenu svhru ,tipa rejs, nego kao svakodevnu vozilicu.
 
Član
forsa je napisao(la):
pusti se kadeta :D


http://www.pik.ba/artikal/751261/honda-civic-1-5-16v/

ovo je dzaba,bas sam je gledao neki dan u oglasima,premocno izgleda,puno bolja solucija od bilo kojeg kadeta
 
Početnik
ma da je zlatan kadet, sad ga necu :icon_evil:

imam ponudu od 3000 km za mazdu, pa vidjecu, ako ne bude boljih ponuda, dacu je za te pare i pravo u Brcko po hondu...
 
Član
Ostavi mazdu sebi tesko je nac tako dobro ocuvano auto kao ovo sto sad imas :icon_smile:

Ako hoces sta za race uzmi drugo pa uradi sebi ovi GSI 16Vi du nenormano :cool: Kod mene je bio onaj od 115 KS gsi pa fino iso :icon_smile:
 
Početnik
adi187 je napisao(la):
Ostavi mazdu sebi tesko je nac tako dobro ocuvano auto kao ovo sto sad imas :icon_smile:

Ako hoces sta za race uzmi drugo pa uradi sebi ovi GSI 16Vi du nenormano :cool: Kod mene je bio onaj od 115 KS gsi pa fino iso :icon_smile:

to bi mi bilo cetvrto auto onda :cool:
a kad bi je prodao, ne bi sigurno kadeta uzimao, nego ovaj mi izletio u zamjenu pa zato..
 
Top