Kada je naredni street race?

Kada je naredni street race?

I mene zanima, hoće li biti SR u Mostaru, bile su neke najave na prošlom eventu za 9. mjesec :icon_question:
 
Član
koliko znam, vrijedi ono o jos jednom street raceu na ciljugama ove godine, 10ti oktobar se spominjao....
 
Član
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: nemojte zezati da nece bit mostara :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: pa ko ce cekati 10.10 da se ode u zivinice :icon_cry:
 
Član
elmir je napisao(la):
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: nemojte zezati da nece bit mostara :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: pa ko ce cekati 10.10 da se ode u zivinice

jel makar sigurno to za zivinice:icon_question:
 
Početnik
pozzz ja koliko sam upucen , sr se odrzava u BL ,ZIVINICE , MOSTAR ... da li jos negdje il samo ova 3 grada ..???

Kako nema nigdje Krajine ,BIHAC,SM,CAZIN ,PD , ili nema uslova ili do cega je ???

znam da u USK budu brdske trke ????
 
Početnik
steta da je zakljucana ona tema o legendama posto bi napisao odgovor od 3 stranice ali nema veze cut ce se moja rijec itekako, uostalom ima i drugih stranica

do tada.. imate mahanje od mene, legende, ili deraca legendi, kako kome draze ;)


sto se tice trke u Zivinicama najvjerovatnije da cu doci..

a za iducu godinu idem na niskih 10 barem, usput otkrio sam i jedan problem pod kojim sam vozio u Osijeku i radi kojeg sam sigurno gubio, onda kad sam odvozio 10.7, tako da vec rijesavanjem samog toga bi se nesto ubrzao a da ne govorim jos sto cu raditi pojacanja ;)

Arci_BIH je napisao(la):
pozzz ja koliko sam upucen , sr se odrzava u BL ,ZIVINICE , MOSTAR ... da li jos negdje il samo ova 3 grada ..???

Kako nema nigdje Krajine ,BIHAC,SM,CAZIN ,PD , ili nema uslova ili do cega je ???

znam da u USK budu brdske trke ????



informacije ti kasne par godina :D
 
Top