Kad se ima para na bacanje

Kad se ima para na bacanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
covjek moze imati lamba l hoce unikat :lol:al u svakom slucaju ako ga vidim gdje upucacu ga :lol::lol:dirati lamba, ferrari il slicana auta je za zatvora
 
Član
neznam dal ce moc' stat' golfov motor u onaj sepet...:D bolje iz fice ili peglice ubaciti...:icon_biggrin::lol:
 
Član
Od mene ide jedan OGROMAN RESPECT za ovaj projekat!

Svi mi mozemo plakati za onim Lambom jer je on nama jedan od onih snova koje nikad necemo ostvariti, a htjeli bi ga da imamo para. E ovom covjeko ocigledno Lambo nije san jer ima vjerovatno para da ih kupi deset ako treba. Njemu je san bio da ima nesto sto nema niko na svijetu i uspio je u tome i ja mu skidam kapu za to! I sam bih vjerovatno (a i svi vi koji komentarisete) uradio nesto slicno da imam "para za bacanje" kao sto naslov teme kaze!

A sto neko rece "samo" je ubacio motor od Lamba u Mustanga???? Pa valjda se na slikama vidi da je jos podosta toga odradjeno na ovom autu, od eksterijera do unutrasnjosti.
 
slazem se sa Topicem , prvi ja da imam malo vise para kupio bi Lotus Omegu i izvadio joj motor i stavio u Astru G :lol::lol::lol::lol: vjernovatno ovaj covjek pored ovog mustanga ima vozni park pa mu je svejedno , bas sam sinoc gledao STREET CUSTOM , narudzbu su imali iz Dubai-a da urade RANG ROVERA da bude sportsko auto sa 2 vrata i LSD-em i jos pun qurac neki sranja , naravno to auto ce voziti neki princ sejk ne sjecam se kako su ga oslovljavali , covjek znaci ima bilione al eto htio je napraviti sebi nesto sto nema niko na svijetu , i naravno WWC je uspio :cool:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
slazem se sa Topicem , prvi ja da imam malo vise para kupio bi Lotus Omegu i izvadio joj motor i stavio u Astru G :lol::lol::lol::lol: vjernovatno ovaj covjek pored ovog mustanga ima vozni park pa mu je svejedno , bas sam sinoc gledao STREET CUSTOM , narudzbu su imali iz Dubai-a da urade RANG ROVERA da bude sportsko auto sa 2 vrata i LSD-em i jos pun qurac neki sranja , naravno to auto ce voziti neki princ sejk ne sjecam se kako su ga oslovljavali , covjek znaci ima bilione al eto htio je napraviti sebi nesto sto nema niko na svijetu , i naravno WWC je uspio :cool:

Gledao sam i ja tu emisiju, prije nekih mjesec dana. Covjek je dovezao Range-a iz salona, sve sa najlonima na sicevima i rekao da hoce da mu ga naprave po uzoru na neki Range Rover-ov prototip sa vertikalnim vratima, koji je on htio kupiti, ali su mu rekli da taj model nije namijenjen za prodaju...

Para vrti gdje burgija nece ...
 
sve to stoji, al kad se vec ima para onda se nadje neki razbijen i izvadi se motor i ostalo, a takvih ima sigurno, bezveze je raskopavat ovako dobro citavo auto pa i da ima para da ih 50 kupi.. :icon_rolleyes:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
sve to stoji, al kad se vec ima para onda se nadje neki razbijen i izvadi se motor i ostalo, a takvih ima sigurno, bezveze je raskopavat ovako dobro citavo auto pa i da ima para da ih 50 kupi.. :icon_rolleyes:

Onda se to zove "krpljenje" ... ovako je od dva potpuno nova auta napravio treci potpuno novi unikat!
Covjeka je mrzilo traziti po "otpadima" polupanog lamba, pa je otisao u salon i kupio sebi novog ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top