Kad se ima para na bacanje

Kad se ima para na bacanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Neko je ovo postavio u anti-tuning, a meni je, na primer, ovo vrh!
Covjek ima para na bacanje, pa sto da ne! Uopste nije cunerski, vec je sve fino i kulturno upakovano, svaka cast! Nije covjek kriv sto Amerikanci nemaju masine da valja u Mustangu!:D
 
E stvarno jest ovo "... kad se ima para na bacanje ....", ovako us.at Gallarda, to mogu samo amerikanci, niko drugi

Pretvorili su konja, ne u magarca, nego u kozu :icon_smile:
 

emi

Član
bezeze, neznam sta je htio sa ovim. s.ebo lamba i onda od mustanga pokusava neki hibrid napravit. da je samo masinu nasao i ubacio bilo bi ok, imalo bi neke logike.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
E stvarno jest ovo "... kad se ima para na bacanje ....", ovako us.at Gallarda, to mogu samo amerikanci, niko drugi

Pretvorili su konja, ne u magarca, nego u kozu :icon_smile:

objasnio neki covjek slikovito sta je ovaj napravio...:D

lambstang.jpg
 
:lol: vidio sam sliku, zato sam i napisao tu transformaciju, iako ovo na slici nije koza ali eto.... :lol:
 
Član
Meni je ovo jako zanimljivo, svakako je napravio jedinstven i unikatan auto, ali bas kao sto naslov teme kaze: ,, Kad se ima para za bacanje ,, ;)
 
Legend
hah aa ludosti , dok vozi lambo-a , mogao je vala kupit i mustanga da ne brlja po onakvom stroju

odlicno uradjeno...al nije to to ebote :lol:
 
ado_d je napisao(la):
pa on je ovdje samo izvadio motor iz lamba i stavio ga u mustang:icon_question:

Samo motor :icon_question: , kao da to nije dovoljno :icon_smile:, a šta je uradio sa ostatkom Gallarda, može ga jedino "prodati" u staro željezo kad ionako više ne vrijedi ništa .
 
Član
sranje pa hajd,ogrijesio je dusu nema pojma koliko,s*ebo onako auto,,tacno nije normalan:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top